Dzień otwarty nieruchomości Apartamenty Łagodna – relacja z wydarzenia

Za nami dzień otwarty nieruchomości Apartamenty Łagodna. Małe święto, bo oznacza, że wkrótce pusty budynek zamieni się w dom i zacznie tętnić życiem. W jeden z majowych weekendów zaprosiliśmy do mieszkań przy ulicy Malowniczej w Wysokiej pod Wrocławiem wszystkich, którzy szukają swojego wymarzonego lokum. Odzew był spory. Nasi goście mieli okazję zobaczyć, jak mieszkania prezentują się na żywo, jaki jest układ pomieszczeń i otoczenie nieruchomości.

<img src„dzień-otwarty-nieruchomości.jpg"alt="wnętrze nieruchomoćsi apartamentyłagodna">

Jak wyglądał dzień otwarty nieruchomości?

Naszych klientów zaprosiliśmy w progi Apartamentów Łagodna w dzień wolny od pracy, tak aby każdy spokojnie i bez pośpiechu mógł obejrzeć wszystkie zakamarki nieruchomości. Lokale są przekazywane nowym właścicielom w stanie surowym – to oznacza, że przestrzeń nie jest jeszcze zaaranżowana. Żeby pomóc naszym gościom wyobrazić sobie, jak można urządzić to miejsce, przygotowaliśmy przykładowe wizualizacje pomieszczeń. Zaprezentowaliśmy je w dużym formacie na sztalugach, tak żeby każdy z łatwością mógł wczuć się w rolę projektanta swojego wymarzonego domu. Zwiedzanie mieszkań odbyło się w miłej atmosferze, a zwieńczone zostało poczęstunkiem. 

<img src"dzień-otwarty-nieruchomości.jpg"alt="Dzień otwarty nieruchomości">

Oprócz tego do dyspozycji odwiedzających był doświadczony inwestor i doradca finansowy, którzy służyli fachową radą. Dla klientów przygotowaliśmy także ofertę specjalną w postaci atrakcyjnych rabatów na mieszkanie od dewelopera. Takie spotkania to duża korzyść dla kupujących, którzy mogą na żywo porównać zdjęcia ze stanem rzeczywistym, dopytać o szczegóły czy zobaczyć otoczenie. Ale to cenne doświadczenie również dla dewelopera:

Dla nas to niezwykle ważne wydarzenie, bo wreszcie mogliśmy zaprezentować efekty naszej kilkuletniej pracy. Od projektu przez fundamenty po wykończenie – włożyliśmy tu ogrom swojego zaangażowania i serca. Budujemy takie domy, w których sami chcielibyśmy zamieszkać. To wielka radość, widzieć, że zachwycają się nimi także nasi klienci i ich dzieci – podsumowuje dzień otwarty nieruchomości Mateusz Smółka, Doradca Klienta ds. Inwestycji.

<img src"dzień-otwarty-nieruchomości.jpg"alt="Dzień otwarty nieruchomości">

Mieszkania we Wrocławiu dla całej rodziny

Apartamenty Łagodna to kompleks czterech luksusowych budynków dwumieszkaniowych w zabudowie szeregowej. To mieszkanie od dewelopera położone jest tuż przy granicy z Wrocławiem, co zapewnia spokojną, kameralną okolicę, a zarazem dobry dojazd do stolicy Dolnego Śląska. Odwiedzający nieruchomość mogli na własne oczy przekonać się, że nazwa ulicy, tj. Malownicza, dobrze oddaje charakter tego miejsca. Staramy się dokładać do tego swoją cegiełkę i przy każdej inwestycji wkomponować maksymalnie dużo zieleni. Tak jest i tu. Obsadziliśmy działkę roślinami wzdłuż płotu i przy wejściu do budynku. Poszczególne mieszkania mają różne wymiary – od 67 do 104 m kw. tak, aby nabywcy wybrali taki lokal, który najbardziej będzie odpowiadał ich potrzebom. Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnym designem i zastosowaniem potężnych przeszkleń połączonych z drewnianymi akcentami. Jej niewątpliwym atutem są duże, klimatyczne tarasy na każdym z poziomów, które stanowią dodatkową, atrakcyjną przestrzeń do wykorzystania. 

<img src"dzień-otwarty-nieruchomości.jpg"alt="Dzień otwarty nieruchomości">

Umów się na spotkanie

Przegapiłeś dzień otwarty? Nic straconego. Skontaktuj się z nami (tel.: 571 326 616) i umów na spotkanie. W dogodnym dla Ciebie terminie pokażemy Ci nasze mieszkania we Wrocławiu i przedstawimy szczegóły oferty Apartamentów Łagodna.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj