Apartamenty Łagodna

Inwestycja zlokalizowana w miejscowości Wysoka przy ulicy Malowniczej. Budynek w zabudowie szeregowej, składający się z ośmiu mieszkań. Do każdego z nich przydzielone są po dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Projekt to unowocześniona wersja inwestycji Park Partynice, również zlokalizowanej przy ulicy Malowniczej w Wysokiej.

O inwestycji

Ulica Łagodna w miejscowości Wysoka nie została wybrana przypadkowo. Ta cicha i spokojna okolica zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie z wrocławskim Ołtaszynem. Tym samym położenie nieruchomości zagwarantuje jej mieszkańcom łatwy i szybki dojazd do miasta. Z pewnością docenią to wszyscy, którzy pragną odciąć się od miejskiego zgiełku, jednocześnie nie narażając się na zbyt długie dojazdy do centrum Wrocławia. 

Dobra lokalizacja, czyli co znajdziemy w pobliżu

Mieszkania w okolicy Wrocławia często utożsamiane są z koniecznością ciągłych dojazdów do centrum miasta. Zlokalizowana nieopodal wrocławskiego Ołtaszyna, miejscowość Wysoka łączy w sobie uroki życia na wsi, jak i udogodnienia miejskie. W najbliższej okolicy dostępne są liczne punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne. Zaledwie 500 m od nieruchomości znajdziemy sklep spożywczy City Market i supermarket Netto. W odległości niespełna 1,4 km od Apartamentów Łagodna zlokalizowany jest dyskont spożywczy Biedronka. Mieszkańcy tego kameralnego osiedla z pewnością docenią bliskość salonów kosmetycznych i przychodni lekarskiej. W najbliższej okolicy znajdziemy także wiele kawiarni, studia jogi czy ośrodki religijne.  

Mamy też dobrą wiadomością dla rodzin z dziećmi – Apartamenty Łagodna dzieli zaledwie 500 m od najbliższego przedszkola i 10-minutowy spacer od szkoły podstawowej.

Tereny zielone

Mieszkania w okolicy Wrocławia charakteryzują się bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych. Podobnie jest w Wysokiej – zaledwie 600 m od Apartamentów Łagodna znajduje się Park gen. Tadeusza Rozwadowskiego, idealny na popołudniowe spacery. W jego okolicy odnajdziemy duży i nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Nieopodal nieruchomości jest także Chrupko Park, czyli park przeznaczony dla psich członków rodziny. 

Jednym z wielu atutów Apartamentów Łagodna, jest dobrze rozwinięty węzeł komunikacyjny, ułatwiający dojazd do miasta. Na przykład pokonanie trasy z Wysokiej na Wrocławski Tor Wyścigów Konnych trwa niespełna 5 minut samochodem. W okresie letnim organizowane są tam liczne eventy, co jest dodatkową atrakcją zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i miłośników dobrego jedzenia.

Apartamenty Łagodna to mieszkania w okolicy Wrocławia, które są świetnie skomunikowane z centrum miasta. Lokalizacja nieruchomości jest o tyle atrakcyjna, gdyż w jej pobliżu znajdują się wszelkie niezbędne do codziennego funkcjonowania punkty.

Apartamenty Łagodna to kompleks czterech luksusowych budynków dwumieszkaniowych, w zabudowie szeregowej. Wyróżnia się nowoczesnym designem przez zastosowanie potężnych przeszkleń połączonych z drewnianymi akcentami. Futuryzmu dodają mu także jasne barwy elewacji zestawione z ceglanymi fragmentami w podobnej barwie. Zastosowanie drewnianych elementów, odcieni szarości oraz czerni nadaje nieruchomości ponadczasowy wygląd, jednocześnie zgrabnie wpisując ją w otaczającą zieleń.

 

 

Mieszkania w stanie deweloperskim Apartamenty Łagodna

Zakup mieszkania od dewelopera cieszy się coraz większym zainteresowaniem społeczeństwa. Popularność nieruchomości z rynku pierwotnego jest silnie powiązana z możliwością indywidualnego dopasowania mieszkania pod swoje oczekiwania. Klienci AZ Budownictwo mają możliwość wprowadzenia niewielkich zmian aranżacyjnych jeszcze na etapie budowy, tak aby przyszłe cztery kąty spełniały ich wszystkie oczekiwania. W ofercie Apartamentów Łagodna przewidziane są dwa rodzaje lokali – mieszkania parterowe oraz piętrowe.

 

Mieszkania parterowe

Mieszkania parterowe zlokalizowane na poziomie zero, składają się z przestronnych salonów połączonych z aneksami kuchennymi. Jak wiadomo, sercem każdego mieszkania jest kuchnia. Właśnie z tego powodu została otwarta na pokój dzienny, by dać rodzinom więcej przestrzeni do wspólnego spędzania czasu. W każdym mieszkaniu wydzielona jest także sypialnia, pokój, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze, które świetnie sprawdzi się w roli garderoby lub pralnio-suszarni. Nie brakuje również przestronnych tarasów z częścią utwardzoną i zieloną. Dodatkowo do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Dzięki temu każdy mieszkaniec zimą zyska dodatkowy czas na kawę, nie martwiąc się o konieczność długiego przygotowywania auta do jazdy. Mieszkania parterowe w Apartamentach Łagodna wykończone zostaną w stanie deweloperskim. Będą idealną propozycją dla rodzin z jednym dzieckiem oraz par. 

Mieszkania piętrowe

Lokale te usytuowane są na poziomie 1 oraz poddaszu Apartamentów Łagodna. Podobnie jak w przypadku mieszkań parterowych, tu również znajdziemy duży salon otwarty na kuchnię. Wzbogacony został on jednak  o dodatkową przestrzeń, którą można wykorzystać, na przykład jako część jadalnianą. W mieszkaniach piętrowych wyodrębniono dwie sypialnie i dwa pokoje, które mogą pełnić funkcję zarówno gabinetu, garderoby lub pokoju dziecięcego. W ich skład wchodzą również dwie łazienki oraz pomieszczenie gospodarcze, usytuowane na parterze mieszkania. Przyszli lokatorzy poranną kawą rozkoszować będą mogli się na przestrzeni jednego z dwóch balkonów, przynależących do każdego lokalu. 

Apartamenty Łagodna to mieszkania w stanie deweloperskim, do których doprowadzona jest instalacja:

– wodno-kanalizacyjna z sieci ogólnej;

– centralnego ogrzewania;

– elektryczna wewnętrzna;

– video domofonowa cyfrowa;

– telewizji kablowej;

– odgromowa.

Co więcej, lokale mieszkalne – dzięki dużym oknom balkonowym – są bardzo dobrze nasłonecznione. A w celu zapewnienia prywatności, mieszkania oddzielają drewniane półścianki oraz żywopłoty. Inwestycja ta będzie idealną propozycją zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par.

Prace budowlane nadal trwają, a każdy dzień przybliża nas do ich zakończenia. Aktualnie jesteśmy w trakcie kładzenia tynków na sufitach, jak i ogólnych prac wykończeniowych wewnątrz mieszkań. Zajmujemy się także ślusarką. Apartamenty Łagodna to mieszkania w stanie deweloperskim, które zgodnie z planem zostaną oddane do użytku pod koniec kwietnia 2023 roku. 

Materiały najwyższej jakości

Apartamenty Łagodna to mieszkania o wysokim standardzie, o czym świadczą materiały wykorzystane do ich budowy, ergonomiczne rozmieszczenie pomieszczeń oraz design wykończenia elewacji. Dzięki tym usprawnieniom inwestycja może sama generować oszczędności w postaci dużo niższych rachunków. Jak to możliwe? Przede wszystkim zastosowaliśmy najwyższej klasy materiały termoizolacyjne, które ograniczają do minimum utratę ciepła wewnątrz apartamentów. To niezwykle ważne zwłaszcza w sezonie grzewczym. Co więcej, zamontowaliśmy duże okna, które wpuszczają więcej światła, tym samym sprawiając, że mieszkania są świetnie naświetlone, a to przekłada się na mniejsze zużycie prądu. 

I etap budowy

Prace nad Apartamentami Łagodna rozpoczęliśmy standardowo od robót ziemnych, czyli wykonania wykopu pod inwestycję. Następnie do końca 2021 roku została wylana płyta fundamentowa, postawione ściany i słupy piwnic oraz najważniejsze – stropy nad nimi. To właśnie one odpowiadają za nośność budynku, a także 20% strat ciepła. Właśnie dlatego już na tym etapie tak ważne jest zastosowanie odpowiednich materiałów termoizolacyjnych. 

II etap budowy

W kolejnym etapie postawiliśmy mury garażu, parteru i pierwszego piętra, a także antresoli. Najważniejszą częścią była jednak izolacja fundamentów. Zabezpieczyliśmy je przed niszczącym działaniem wilgoci, wodą, a przede wszystkim wyziębieniem. To niezwykle ważne, ponieważ późniejsze doszczelnienie fundamentów jest bardzo kosztowne i niemalże niemożliwe. Prace te zakończyliśmy 30 marca 2022 roku.

III etap budowy

Kolejnym krokiem było wybudowanie ścian działowych w apartamentach oraz stolarka okienna. Jej zadaniem jest ograniczenie strat temperatury i maksymalne wykorzystanie ciepła słonecznego do ogrzania pomieszczeń, a także ich doświetlenia. Na tym etapie budowy położyliśmy również dach oraz zakończyliśmy prace elewacyjne. 

IV etap budowy

Przedostatni etap budowy Apartamentów Łagodna zakończył się 30 września 2022 roku. Wówczas do inwestycji doprowadziliśmy wszystkie niezbędne instalacje: sanitarne wewnętrzne, jak i zewnętrzne, a także elektryczne. W tym czasie wylaliśmy również posadzki. Obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe.

V etap budowy

Proces powstawania Apartamentów Łagodna niemalże dobiega końca. W ostatnich dniach rozpoczęliśmy już prace wykończeniowe klatek schodowych. Płytki oraz stylowe barierki dodały uroku węzłowi komunikacyjnemu. Na początku stycznia wykonaliśmy tarasy wentylowane na dystansach z płytki ceramicznej, a w ostatnim tygodniu pojawiły się na nich również  barierki wypełnione szkłem mlecznym. Przed nami już końcowe szlify w mieszkaniach i wkrótce będziemy oddawać lokale naszym klientom do wykończenia. Ostatnim etapem jest to, co wszyscy uwielbiamy, czyli zieleń. Nasadzenia rozpoczniemy, jak tylko pozwoli nam na to pogoda.

Apartamenty Łagodna to mieszkania o wysokim standardzie. W pierwszym kwartale 2023 roku zostaną oddane do użytku lokatorskiego. Inwestycje AZ Budownictwo objęte są pięcioletnią rękojmią, której czas trwania obowiązuje od momentu odbioru technicznego.

 

 

 

Widoki 3D

Mieszkania

Budynek Pow. w m2 Pow. działki w m2 Garaż/miejsce postojowe Cena Status
1A - - sprzedane
1B - - sprzedane
2A - - sprzedane
2B - - sprzedane
3A - - sprzedane
3B - - sprzedane
4A - - sprzedane
4B 100.05 Tak PLN wolne

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

    Porozmawiajmy

    Szanowni Państwo,

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj