Aleje Kokosowe

ul. Arachidowa, Stabłowice, Wrocław

O inwestycji

Aleje Kokosowe to mieszkania we Wrocławiu, zlokalizowane przy ulicy Arachidowej na osiedlu Stabłowice w dzielnicy Fabrycznej. Inwestycja podzielona została na dwa etapy. Na pierwszy, zakończony w 2014 r., składa się 16 domów w zabudowie szeregowej. Prace nad drugim zakończyły się w 2015 r., gdy do użytku zostało oddanych 20 domów i 4 duże apartamenty.

Aleje Kokosowe to mieszkania o wysokim standardzie, zlokalizowane przy ulicy Arachidowej w dzielnicy Fabrycznej we Wrocławiu. Na inwestycję składa się
36 domów piętrowych i apartamenty o powierzchni od 50.45 m2 do 101.89 m2 z pięknymi ogrodami. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców jest także parking naziemny o komfortowej dla wszystkich centralnej lokalizacji. Do prac budowlanych wykorzystaliśmy wysokiej jakości materiały, tak by nieruchomości dobrze i długo służyły mieszkańcom.

Atuty

Funkcjonalny układ
Układ pomieszczeń dostosowany jest do ich mieszkańców. AZ Budownictwo podchodzi do swoich klientów indywidualnie.

Dzięki temu lokatorzy mogą sami zdecydować m.in. gdzie staną ściany działowe. Budynki zostały zaprojektowane tak, żeby komfortowo czuła się w nich cała rodzina i każdy miał miejsce dla siebie. Nieruchomości otacza ogród, który mieszkańcy mogli zagospodarować według własnego pomysłu.

Ponadczasowy design
Wszystkie mieszkania w stanie deweloperskim są białe z płaskimi dachami, swoim stylem przypominają luksusowe greckie nieruchomości.

Część miejsc postojowych rozdzielona została pasami zieleni z trawnikami, nad którymi rozciągają się obsadzone roślinami pergole. Zielone akcenty pojawiły się także przy wejściach do domów. Tym, co niewątpliwie wyróżnia te nieruchomości i dodaje śródziemnomorskiego klimatu, są ogródki na dachach. Na każdym z budynków posadzono trawniki, które jeszcze bardziej zwiększają atrakcyjność zabudowań. Nic dziwnego, że ich walory zostały docenione nie tylko przez nabywców, ale również prezydenta Wrocławia i specjalistów z branży budowlanej. Inwestycja ta bowiem zdobyła II nagrodę za najlepszą realizację architektoniczną w konkursie “Piękny Wrocław” w 2015 roku.

Solidne wykonanie
Dobrej jakości, trwałe materiały i precyzja w realizacji inwestycji. AZ Budownictwo na rynku nieruchomości działa od ponad 20 lat i ma dziesiątki zrealizowanych inwestycji na koncie.

Swoim klientom oferuje tylko sprawdzone technologie, jakościowe materiały i trwałe rozwiązania, za którymi stoi zespół doświadczonych projektantów, inżynierów budowy i wykonawców. Ich praca była wielokrotnie nagradzana
w konkursach Deweloper roku czy Inwestycja roku.

Lokalizacja

grafika6_Aleje_Kokosowe_AZ Budownictwo_800x800

Nowe domy – Wrocław, miejsce dla aktywnych

Aleje Kokosowe znajdują się w zachodniej części miasta, na osiedlu Stabłowice, które sąsiaduje ze Złotnikami i Maślicami. Od centrum Wrocławia dzieli je 13 km, które można pokonać w ok. 25 minut samochodem lub wygodnie i ekologicznie komunikacją miejską. W bliskiej okolicy nieruchomości mieszkańcy znajdą lekarza rodzinnego, weterynarza, szpital, sklepy, przedszkola, szkoły, place zabaw i restauracje. Stabłowice to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i osób lubiących aktywność na świeżym powietrzu. Zielone i spokojne otoczenie sprzyja spacerom i uprawianiu sportów. W pobliżu znajduje się boisko (300 m) i Park Stabłowicki z placem zabaw (1 km). Obok jest Cegielnia Stabłowicka, gdzie można powędkować nad stawem. Nieco dalej – Park Leśnicki
z zamkiem (4 km) i Zapora Melioracyjna (2 km), które świetnie sprawdzą się na spacery. Kąpielisko Królewiecka (3 km) to zaś doskonałe miejsce na ochłodę latem.

Wysoki standard wykończenia

Możemy zająć się Twoim nowym mieszkaniem od A do Z. Oferujemy także możliwość wykończenia wnętrz. Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami, którzy tak jak my stawiają na jakość i przemyślane rozwiązania. Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj