Inwestycje

Wizualizacja wystroju wnętrza na potykaczu dla Apartamentów Łagodna

Nieruchomości Wrocław

AZ Budownictwo – deweloper Wrocław od lat spełnia marzenia o własnych czterech kątach. Mamy ponad 25 lat doświadczenia w branży budowlanej i oprócz fachowej wiedzy, w nasze projekty wkładamy także serce. Zadowolenie klientów jest dla nas największą wartością. Wszystkie nasze inwestycje są w stanie deweloperskim, więc to od Ciebie zależy, jak ostatecznie będą wyglądały. Na początkowym etapie budowy masz możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich.

Kobieta i mężczyzna oglądający plan mieszkania

 

 

Oznacza to, że decydujesz, gdzie będą się znajdowały ściany działowe, przyłącza hydrauliczne bądź elektryczne. Dokładamy wszelkich starań, aby układ pomieszczeń był jak najbardziej funkcjonalny i dostosowany do Twoich potrzeb. Nasze domy i mieszkania we Wrocławiu powstają zarówno w jego centrum, jak i na obrzeżach. Zawsze dbamy, by w najbliższej okolicy było to, co niezbędne w codziennym życiu – sklepy spożywcze, punkty usługowe i dobrze rozwinięty węzeł komunikacyjny.

 

 

 

 

Widok na ogrody domów pod Wrocławiem Wille Łagodna

Domy pod Wrocławiem

Oprócz inwestycji w stolicy Dolnego Śląska, w naszej ofercie znajdziesz apartamenty i domy pod Wrocławiem, takie jak Wille Łagodna, które zlokalizowane są w miejscowości Wysoka. Zatem jeśli chcesz uciec od miejskiego zgiełku, cenisz spokój i kameralną atmosferę, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Jednocześnie nie musisz obawiać się wielogodzinnych dojazdów do miasta. Dbamy o to, by nasze nieruchomości były dobrze skomunikowane z najważniejszym miejscami w okolicy. Przewidujemy, analizujemy i planujemy po to, żebyś Ty nie musiał się już niczym martwić.

Zobacz inwestycję Wille Łagodna!

 

Logo nagrody Wiarygodna Firma

AZ Budownictwo – deweloper Wrocław

Deweloper Wrocław AZ Budownictwo nie uznaje kompromisów w kwestii jakości, dlatego znajdujące się w naszej ofercie nowe nieruchomości we Wrocławiu i okolicy powstają przy użyciu najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi wykonawcami oraz dostawcami, którzy gwarantują surowce spełniające wszelkie standardy, posiadające stosowne certyfikaty oraz będące w stu procentach bezpieczne. Wierzymy, że zasługujesz na to, co najlepsze, dlatego też rzetelnie podchodzimy do powierzonych nam prac.

 

AZ Budownictwo to firma, której główną specjalizacją są nowe domy i mieszkania we Wrocławiu oraz okolicach. Na tle konkurencji wyróżnia nas wysoka jakość i profesjonalizm świadczonych usług, które wykonujemy na czas. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy z radością Ci pomogą. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj