Wille Klecina

ul. Kobierzycka, Wrocław

O inwestycji

Atrakcyjne i nagradzane domy w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Na Wille Klecina składa się ich w sumie 40. Wyróżnia je nowoczesny design
i przemyślany układ pomieszczeń, do atutów warto dodać także zieloną okolicę i świetne połączenie z centrum miasta. Projekt ten zdobył pierwsze miejsce
w prestiżowym konkursie Inwestycja Roku 2021.

Wille Klecina to domy w zabudowie szeregowej, które mają po trzy kondygnacje nadziemne (w tym poddasze użytkowe) i są w pełni podpiwniczone. Jest ich
40, każdy o powierzchni ponad 200 m2. Lokatorzy mają do dyspozycji parter, piętro oraz balkon na dachu z widokiem na okolicę. Na poziomie -1 znajduje się garażz dwoma miejscami postojowymi przypisanymi do danego mieszkania. Nieruchomość otacza urokliwy ogród podzielony przegrodami klinkierowymi, co zapewnia komfort i prywatność mieszkańcom. Przy realizacji inwestycji zostały wykorzystane materiały z najwyższej półki, które wpływają nie tylko na trwałość, ale zapewniają też oszczędności, przyczyniając się do obniżenia kosztów eksploatacyjnych. Elewacja imitująca cegłę wyróżnia ten projekt na tle innych i dodaje mu niepowtarzalnego charakteru.

 

 

Atuty

Funkcjonalny układ
Właściwe ustawienie względem stron świata pozwala czerpać największe korzyści z energii słonecznej i dzięki temu zmniejszyć ilość energii potrzebnej do ogrzania budynków.

Plusem jest funkcjonalność inwestycji. Każdy pod swoim domem ma bramę wjazdową do garażu, a wychodząc naprzeciw potrzebom lokatorów, do jednego mieszkania są przypisane aż dwa ponadnormatywne miejsca postojowe. Prosto z samochodu domownicy wchodzą do swojej części mieszkalnej. Takie komfortowe rozwiązanie to rzadkość we wrocławskich nieruchomościach. Jeśli chodzi o otoczenie budynku, to na trawniku przed domami posadzone zostały krzewy i drzewa. Każde mieszkanie ma osobny taras, mały ogródek, w którym mieszkańcy mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Dla zwiększenia ich komfortu, wokół osiedla powstało ogrodzenie z “zielonymi ekranami”, które zapewniają prywatność. Zamontowaliśmy także furtki i domofony, aby nikt niepożądany nie przeszkadzał lokatorom Willi Klecina.

Nowoczesna stylistyka
Ich elewacja została wyłożona płytkami klinkierowymi (o podwyższonej wytrzymałości) imitującymi cegły, przez co osiedle wyróżnia się na tle innych.

Wille Klecina to nowe domy – Wrocław, które cechuje oryginalny design. W zestawieniu z ciemnymi dachami inwestycja przypomina posiadłości zlokalizowane na obrzeżach Londynu. Dodatkowo, takie wykończenie sprawia, że zgrabnie wpisują się one w otaczającą zieleń. Domy w zabudowie szeregowej mają duże okna, które rozjaśniają wnętrza, wpuszczając do środka naturalne światło.

Solidne wykonanie
Wille Klecina to nieruchomość, która zajęła pierwsze miejsce w konkursie Inwestycja Roku 2021, organizowanym co roku przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomości.

To już kolejny raz, gdy AZ Budownictwo zdobyło tę prestiżową nagrodę. Lokalny deweloper z Wrocławia od ponad
20 lat funkcjonuje na rynku nieruchomości. Zakup mieszkania od firmy z tak dużym doświadczeniem, licznymi wyróżnieniami i certyfikatami jest niejako gwarancją bezpieczeństwa i jakości. To dowód najlepszych kompetencji
i rzetelnej pracy.

Lokalizacja

grafika6_Wille_Klecina_AZ Budownictwo_800x800

Niewątpliwą zaletą tej nieruchomości jest jej lokalizacja – w otoczeniu zieleni i ze znakomitym połączeniem z centrum miasta. Dodatkowo w najbliższej okolicy znajduje się wszystko, co niezbędne do codziennego funkcjonowania – instytucje, sklepy czy lokale usługowe. Wrocławska Klecina uznawana jest za jedną z najlepszych dzielnic w tym mieście.

Dlaczego? Mimo że znajduje się na obrzeżach Wrocławia, jest świetnie skomunikowana z jego centrum. Dzięki tramwajom, które odjeżdżają co kilka minut, z łatwością można dostać się na rynek, tym samym unikając korków. Lokalizacja osiedla sprawia, że jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. W promieniu 1 km znajdują się aż 4 przedszkola i szkoła podstawowa.

Wysoki standard wykończenia

Możemy zająć się Twoim nowym mieszkaniem od A do Z. Oferujemy także możliwość wykończenia wnętrz. Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami, którzy tak jak my stawiają na jakość i przemyślane rozwiązania. Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj