Zaufany deweloper Wrocław

Rzetelny deweloper Wrocław

Wysoka jakość wykonania

Naszą misją jest budowanie domów i mieszkań najwyższej jakości – nowoczesnych i funkcjonalnych, które zapewnią komfort i poczucie bezpieczeństwa. Prace zaczynamy już na etapie wyboru odpowiedniej lokalizacji, aby w pobliżu nieruchomości było wszystko to, co potrzebne w życiu codziennym – punkty usługowe, sklepy, komunikacja miejska i tereny zielone. Kolejnymi krokami są przemyślane rozwiązania projektowe, które dostosowujemy do Twoich potrzeb oraz dobór wysokiej klasy materiałów budowlanych i wykończeniowych. Dbają o to nasi specjaliści, którzy odpowiadają za planowanie, realizację oraz wysoką jakość i trwałość naszych nieruchomości.

Zapraszamy również do zapoznania się ze stroną i osiągnięciami naszego generalnego wykonawcy firmy "Zbychpol" - www.zbychpol.com.pl.

II nagroda za najlepszą realizację architektoniczną w konkursie „PIĘKNY WROCŁAW” w roku 2015 w kategorii budynek mieszkalny jednorodzinny (ul. Archaidowa 5-17).

Firma ZBYCHPOL działa na rynku budowlanym od 1998 roku i jest w pełni 100% kapitałem polskim. Firma realizuje usługi budowlane jako Generalny Wykonawca – zarówno małych jak i dużych budynków mieszkalnych. Wznoszone przez nas obiekty cechuje wysokiej klasy standard wykonania przy stosunkowo krótkim terminie realizacji.

Obecnie zatrudniamy ponad 80 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, w tym kadrę techniczną mającą zarówno wiedze teoretyczną jak i praktyczną,zdobytą podczas realizacji wielu inwestycji oraz kilkanaście sprawdzonych firm podwykonawczych na stałe z nami współpracującymi. Mając tak duże doświadczenie w realizacji inwestycji jako Generalny Wykonawca oraz doskonalą kadrę jesteśmy gwarantem dobrze zrealizowanych kontraktów.

Firma posiada szeroki zakres własnego sprzętu budowlanego, bazującego na nowoczesnych technologiach w budownictwie, zaplecze socjalno-biurowe budowy, żurawie wieżowe (stacjonarne i samojezdne) oraz duży tabor samochodowy – niezbędny do wykonania dużych i małych obiektów kubaturowych.

W okresie osiemnastoletniej działalności firmy prowadziliśmy budowy począwszy od kameralnych rezydencji po budowę osiedli mieszkaniowych. Wynikiem zrealizowanych inwestycji jest uznanie Inwestorów wydających nam bardzo dobre referencje i zapraszających nas do dalszej współpracy oraz uznanie innych opiniotwórczych komisji przyznających naszej firmie nagrody:

Nagrody

Inwestycja roku 2021 – Wille Klecina
Deweloper roku 2013
Deweloper roku 2012
Inwestycja roku 2012
Nagroda Towarzystwa Miłośników Wrocławia
Wiarygodna firma

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj