Dlaczego warto przyjść na dzień otwarty nieruchomości?

Przejrzałeś setki ofert na mieszkanie od dewelopera, a rynek nieruchomości w swojej okolicy znasz już na wylot? Czas na kolejny krok, który może rozjaśnić Ci sytuację i pomóc podjąć decyzję. Wybierz się na dzień otwarty nieruchomości. Trend na tego typu wydarzenia przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych i szybko zyskał na popularności. Powód? Dla klientów to świetna okazja, by zobaczyć na żywo swój potencjalny dom, obejrzeć każde pomieszczenie i porównać zdjęcia z rzeczywistością. Dni otwarte deweloperów im także przynoszą profity. To szansa na nawiązanie bezpośredniej relacji z klientem, co może doprowadzić do oczekiwanej transakcji. Bez dwóch zdań – tego typu eventy to obustronne korzyści. Dlatego już dziś zapraszamy do Apartamentów Łagodna. 20 maja 2023 r. oprowadzimy Cię po naszej najnowszej inwestycji. Będziesz mógł zajrzeć w każdy kąt, porozmawiać z ekspertami i zyskać spory rabat.

Nowe mieszkania we Wrocławiu

Jeżeli interesuje Cię mieszkanie z rynku pierwotnego w atrakcyjnej okolicy, to koniecznie odwiedź Apartamenty Łagodna. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Wysoka, w bezpośrednim sąsiedztwie z wrocławskim Ołtaszynem. Możesz więc liczyć na spokojną okolicę, a zarazem szybki dojazd do stolicy Dolnego Śląska. Apartamenty Łagodna to kompleks czterech luksusowych budynków dwumieszkaniowych w zabudowie szeregowej. Wyróżnia się on nowoczesnym designem przez zastosowanie potężnych przeszkleń połączonych z drewnianymi akcentami. Zróżnicowany metraż lokali – od 67 do 104 m kw. – sprawia że nabywcy mogą wybrać taki, który będzie najlepiej spełniał ich potrzeby. 

<img src="dzień-otwarty.jpg"alt="Dzień otwarty nieruchomości Apartamenty Łagodna">

Apartamenty Łagodna. Dzień otwarty

Już 20 maja 2023 r., w sobotę, oprowadzimy Cię po Apartamentach Łagodna. Dzień otwarty nieruchomości rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 14.00. W tym czasie do Twojej dyspozycji będzie doświadczony inwestor i doradca finansowy, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania. Kluczowym elementem będzie oczywiście zwiedzanie mieszkań – będziesz mógł osobiście zobaczyć wszystkie zakamarki nieruchomości. To wszystko w domowej atmosferze przy kawie i ciastku. Na gości czeka także oferta specjalna, a w niej atrakcyjne rabaty.

– Data: 20 maja 2023 r. (sobota)
– Godzina: 10:00 – 14:00
– Miejsce: Apartamenty Łagodna, ul. Malownicza 6A, Wysoka
– Organizator: AZ Budownictwo, doświadczony deweloper oferujący mieszkania we Wrocławiu i okolicach 

<img src="dzień-otwarty.jpg"alt="Plan mieszkania w rękach">

Co można zyskać i dlaczego warto?

Zakup domu to trudna i kosztowna decyzja, często podejmowana tylko raz na całe życie. Warto dobrze ją przemyśleć i upewnić się, że nie popełnimy błędu. Dni otwarte deweloperów mogą Ci w tym pomóc. Sam, osobiście możesz zobaczyć inwestycję, dotknąć materiałów, przyjrzeć się detalom. To też okazja, by lepiej poznać okolicę. Po obejrzeniu nieruchomości warto sprawdzić jak wygląda sąsiedztwo – przespacerować się uliczkami dookoła budynku czy pójść do pobliskiego parku.

Zdjęcia kontra rzeczywistość

Nie wizualizacje czy zdjęcia eksponujące zalety lokali, tylko rzeczywistość. Dzień otwarty nieruchomości pozwala na skonfrontowanie wyobrażeń i planów z ekranu komputera ze stanem faktycznym. Być może pomieszczenia wydawały Ci się mniejsze albo miałeś wątpliwości, co do układu pokojów. Tu możesz na własne oczy przekonać się, czy to mieszkanie od dewelopera spełnia Twoje oczekiwania. 

Atrakcyjna cena

Organizatorzy tego typu wydarzeń często mają asa w rękawie w postaci atrakcyjnej oferty cenowej. To dla klientów niepowtarzalna okazja, by znacznie obniżyć koszty transakcji. Choć dla dewelopera wiąże się to z niższą marżą, może za to liczyć na szybsze dobicie targu. Dlatego odwiedzając inwestycje w czasie dni otwartych, warto znać już swoją zdolność kredytową. AZ Budownictwo oferuje także konsultacje doradcy finansowego. 

Na tropie usterek

Podczas takiej wizyty dobrze jest sprawdzić rzetelność dewelopera. Jak? Oczywiście, oceniając jego pracę. Sprawdź, czy wszystko co obiecuje w ofercie, faktycznie się tu znajduje. Przyjrzyj się, czy ściany nie mają pęknięć, czy słychać rozmowy za ścianą, czy płytki są równo ułożone itd. No i pytaj! Nie ma lepszej okazji niż spotkanie na żywo i to w dodatku w omawianym obiekcie. 

Jak dobrze mieć sąsiada

Tytuł popularnej piosenki nie kłamie. Dobrze mieć sąsiada, a jeszcze lepiej, skorzystać z jego pomocy. Podpytaj o to, jak im się tu mieszka, czy dzielnica jest spokojna. Jeśli budynek powstał na nowym osiedlu być może za tę inwestycję odpowiadał Twój deweloper. Nawet jeśli nie, to sąsiedzi mogą Ci podpowiedzieć na co zwrócić uwagę, bo sami niedawno byli na etapie zakupu mieszkania.

<img src="dzień-otwarty.jpg"alt="Małżeństwo na dniu otwartym nieruchomości">

Na co uważać?

Oprócz wielu zalet tego typu wydarzeń musisz pamiętać, jaki jest cel dewelopera – sprzedać nieruchomość. Przygotuj się na to, że będzie Ci ona prezentowana w samych superlatywach. Często przy tej okazji mieszkanie jest aranżowane tak, by stworzyć przytulną, domową atmosferę. Pamiętaj, że zazwyczaj meble czy wyposażenie wnętrz, które jest prezentowane, nie należy do pakietu, a jeśli tak, to zwykle jest dodatkowo płatne. Nie działaj impulsywnie. To ważna decyzja, którą warto dobrze przemyśleć. Jeżeli decydujesz się na zakup, upewnij się, że to co znajduje się w ofercie, umowie i domu jest ze sobą zgodne. 

Gdzie szukać informacji o dniu otwartym?

Jeżeli chciałbyś zobaczyć na żywo mieszkanie z rynku pierwotnego to albo możesz umówić się na indywidualne spotkanie, albo możesz skorzystać z takiego wydarzenia jak dzień otwarty nieruchomości. Zwykle informacje o takim evencie z wyprzedzeniem zamieszczane są na stronach internetowych deweloperów oraz na ich kanałach w social mediach. Jeśli więc interesuje Cię mieszkanie z rynku pierwotnego, zaobserwuj ich profile, tak by nic Ci nie umknęło. AZ Budownictwo znajdziesz na Facebooku i Instagramie

<img src="dzień-otwarty.jpg"alt="Moment podpisywania umowy kupna mieszkania">

Fakty i… przeczucia

Jest jeszcze jeden argument, zupełnie niemerytoryczny, który sprawia, że warto zawitać dni otwarte deweloperów. Czasem po prostu wiesz, że to jest to. Stajesz u progu domu i masz poczucie, że trafiłeś na ten jedyny, wymarzony. Czy warto kierować się intuicją przy tak ważnej decyzji? Naszym zdaniem na pewno nie warto jej bagatelizować.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj