Wysoka Wrocław – atrakcyjne miejsce do życia

Rodzina, dzieci i zwierzak domowy. Wszystko idzie zgodnie z misternie ułożonym planem na przyszłość, który realizujesz już od dłuższego czasu. Do pełni szczęścia, brakuje tylko jednego – idealnego miejsca na Ziemi, gdzie można zapuścić korzenie. Znalezienie go nie należy jednak do najłatwiejszych zadań. Wiąże się to z podjęciem wielu ważnych decyzji, które będą przekładać się na codzienne życie. To właśnie tam będą dorastać dzieci i powstawać nowe wspomnienia. Wysoka Wrocław to jedno z miejsc, gdzie warto zamieszkać – dlaczego? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej.

<img src="wysoka-wrocław-atrakcyjne.jpg"alt="rodzina leży na trawie">

Wysoka Wrocław – miejsce, gdzie warto zamieszkać

Wieś w województwie dolnośląskim rozciągająca się przy samej granicy z osiedlem Ołtaszyn i Partynice we Wrocławiu. Trudno jednak odróżnić, gdzie kończy się stolica Dolnego Śląska, a zaczyna Wysoka. Miejscowość ta już od dawna nie przypomina wsi. Poza licznymi punktami usługowymi i handlowymi znajduje się tam szkoła podstawowa, klub sportowy, a także wiele lokali gastronomicznych.  Co więcej, kursuje w niej również komunikacja miejska, którą bez problemu można dojechać do Wrocławia czy Bielan Wrocławskich. W Wysokiej nie brakuje też miejsc do wypoczynku na świeżym powietrzu, jak na przykład Park gen. Tadeusza Rozwadowskiego. Tuż przy nim zlokalizowany jest plac zabaw, który zadowoli najmłodszych członków rodziny. Dodatkowo przy samej granicy z Wrocławiem rozciąga się Tor Wyścigów Konnych, gdzie w sezonie letnim organizowane są liczne eventy. Wszystko to sprawia, że Wysoka Wrocław jest miejscem idealnym dla rodzin z dziećmi, ponieważ łączy ze sobą uroki spokojnego życia na wsi z miejskimi udogodnieniami. Dzięki temu codzienne sprawy można załatwić bez czasochłonnych dojazdów. 

<img src="wysoka-wrocław-atrakcyjne.jpg"alt="osiedle mieszkaniowe">

Na co zwracać uwagę przy wyborze lokalizacji?

W poszukiwaniu idealnego miejsca do zamieszkania znaczenie ma każdy, najmniejszy szczegół – odległość do najbliższego sklepu, stan drogi przed domem, sąsiedzi czy chociażby widok z okna. Wszystko to wpływa na podjęcie decyzji czy dana lokalizacja jest tą, w której warto kupić mieszkanie. Przyszłe cztery kąty powinny  znajdować się także w bezpiecznej okolicy. Dlatego zwróć uwagę, czy na osiedlu zamontowany jest monitoring, teren jest ogrodzony i zabezpieczony szlabanami. Niezwykle istotna jest również dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna. W tym celu należy sprawdzić, jak przebiega droga do pracy czy szkoły dziecka, ale także odległość do najbliższego przystanku autobusowego.

<img src="wysoka-wrocław-atrakcyjne.jpg"alt="kobieta trzyma w rękach mapę">

Deweloper Wrocław – AZ Budownictwo

Nie musisz już dłużej błądzić w poszukiwaniu idealnego miejsca do zamieszkania. W AZ Budownictwo zrobiliśmy to za Ciebie. Doskonale wiemy, jak zachować równowagę między dostępem do udogodnień, takich jak galerie handlowe, restauracje, tereny zielone, a jednoczesnym cieszeniem się spokojem i ciszą. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest najbliższe otoczenie, dokładamy wszelkich starań, aby w pobliżu nowo powstałych nieruchomości znajdowały się sklepy spożywcze, tereny rekreacyjne, a wybrana dzielnica była bezpieczna. AZ Budownictwo to deweloper Wrocław, który dba nie tylko o wysoką jakość oferowanych nieruchomości, ale także o jakość życia ich przyszłych mieszkańców. Dlatego wybieramy tylko te miejsca, w których sami chcielibyśmy zamieszkać, jak na przykład Wysoka Wrocław. Tam wybudowaliśmy już Apartamenty Łagodna, Park Partynice, a obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia Willi Łagodna.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj