Pierwsze miejsce w konkursie Inwestycja Roku 2021 – Wille Klecina

Jedna z najbardziej prestiżowych nagród deweloperskich, Inwestycja Roku, po raz kolejny trafiła do AZ Budownictwo. Tym razem nieruchomościami, które zajęły pierwsze miejsce w tym plebiscycie, są Wille Klecina. Wszelkiego rodzaju odznaczenia, certyfikaty i wyróżnienia są poświadczeniem kompetencji, a także wiarygodności usługodawcy, które są w stanie powiedzieć więcej na jego temat niż opinie zamieszczane w sieci. Zakup mieszkania od dewelopera to ważna i często stresująca decyzja. Właśnie dlatego, w dzisiejszym artykule wyjaśnimy, na jakie nagrody warto zwracać uwagę oraz co wyróżniło Wille Klecina w konkursie Inwestycja Roku. Zapraszamy do lektury.

<img src="Inwestycja-roku-2021.jpg"alt="Wille Klecina">

Konkurs Inwestycja Roku

Konkurs Inwestycja Roku to jedno z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu każdego dewelopera. Do tej pory odbyło się już sześć edycji tego plebiscytu, którego organizatorem jest Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami. KIGN to największa polska organizacja samorządu gospodarczego zrzeszająca przedsiębiorców związanych z zarządzaniem nieruchomościami i pośrednictwem w obrocie. Ich nadrzędnym celem jest tworzenie sprzyjających warunków rozwoju dla przedsiębiorców, a także ułatwienie prowadzenia firmy. Natomiast sam konkurs Inwestycja Roku ma na celu wyłonienie najbardziej innowacyjnych projektów. Pod uwagę są brane te nieruchomości, które wyróżniają się na tle innych nowoczesnym designem, użytecznością zastosowanych rozwiązań, a także energooszczędnością. Do konkursu można zgłaszać inwestycje w 10 kategoriach, między innymi: obiekty mieszkalne, przemysłowe, biurowe czy murale i inwestycje proekologiczne. 

Wille Klecina – pierwsze miejsce w konkursie Inwestycja Roku 2021

Inwestycja ta zlokalizowana jest na wrocławskiej Klecinie przy ulicy Kobierzyckiej 17-19. Wille Klecina to osiedle składające się z 40 luksusowych domów jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej, wzbogaconych o garaż podziemny. Te mieszkania we Wrocławiu wyróżnia nowoczesny design, wysoka jakość wykonania, jak i nowatorskość zastosowanych rozwiązań. To tylko część elementów, które sprawiły, że Wille Klecina zajęły pierwsze miejsce w konkursie Inwestycja Roku 2021, który organizuje Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami.  

<img src="inwestycja-roku-2021.jpg"alt="Nagroda deweloperska">

Niecodzienny design – dom we Wrocławiu

Wille Klecina to mieszkania z rynku pierwotnego o niepowtarzalnym charakterze. Dzięki wyłożeniu elewacji specjalnymi płytami, do złudzenia przypominającymi cegły, i połączeniu ich z ciemnymi dachami uzyskujemy ponadczasowy wygląd, który przywodzi na myśl domki na londyńskich obrzeżach. Co więcej, takie wykończenie sprawia, że nieruchomość niezwykle dobrze wpisuje się w otaczające ją tereny zielone. 

Nowoczesne rozwiązania

Innowacyjność tej nieruchomości polega także na dostępności garażu podziemnego dla każdego mieszkania. Dla mieszkańców zostały wydzielone ponadnormatywne miejsca postojowe, umożliwiające zaparkowanie dwóch samochodów. To nie tylko oszczędność przestrzeni wokół inwestycji, ale także ułatwienie, dzięki któremu szybko i sprawnie przedostaniemy się do domowego zacisza. 

Dom we Wrocławiu o wysokim standardzie

Do budowy inwestycji firma AZ Budownictwo wraz z podwykonawcą Zbychpol Sp. z o.o. wykorzystali najwyższej jakości produkty. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów termoizolacyjnych nieruchomość możemy zakwalifikować jako energooszczędną. Dlaczego? Otóż ona sama generuje oszczędności w postaci niższych rachunków przez ograniczenie utraty ciepła do minimum. Dodatkowo, każdy dom składa się z parteru i piętra z możliwością rozbudowy poddasza, co jest odpowiedzią na potrzeby współczesnej rodziny.

<img src="inwestycja-roku-2021.jpg"alt="Wille Klecina mieszkania we Wrocławiu">

Zielona okolica

Jednym z wielu elementów, które wpływają na korzyść Willi Klecina, jest także okoliczna zieleń. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Park Kleciński, przez który przepływa piękna rzeka Ślęza, jak i ogrodzony teren dla czworonożnych członków rodziny, zwany Wybiegiem dla psów. Nieopodal nieruchomości znajdziemy również wiele tras rowerowych i spacerowych, co z pewnością wpłynie na poprawę komfortu życia. Dodatkowo, w promieniu 650 metrów są aż trzy place zabaw, gdzie dzieci mogą nawiązywać swoje pierwsze przyjaźnie.

Lokalizacja Willi Klecina

Klecina uważana jest za jedną z najlepszych dzielnic we Wrocławiu. Mimo że znajduje się na obrzeżach miasta, jest doskonale skomunikowana z jego centrum, zarówno pod kątem komunikacji miejskiej, jak i infrastruktury drogowej. Wille Klecina wyróżnia także fakt, iż znajdują się nieopodal szkół i przedszkoli, tym samym czyniąc je idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. W pobliżu znajdziemy również wszelkiego rodzaju sklepy spożywcze, ośrodki zdrowia oraz salony fryzjerskie i kosmetyczne. Dzięki temu wszelkie codzienne sprawy załatwimy niemalże na miejscu.<img src="inwestycja-roku-2021.jpg"alt="Wille Klecina z lotu ptaka">

Nagrody i wyróżnienia AZ Budownictwo

Decydując się na zakup mieszkania od dewelopera, najważniejsze jest zaufanie do firmy. Właśnie dlatego, jeszcze przed rozpoczęciem poszukiwań idealnego  mieszkania, należy sprawdzić wiarygodność usługodawcy. W tym celu warto zobaczyć zrealizowane przez niego inwestycje czy porozmawiać z ich mieszkańcami. Dzięki temu z łatwością dowiemy się, jak przebiegała współpraca z deweloperem, a także czy nabywcy są zadowoleni z zakupionych mieszkań.

Planując zakup mieszkania we Wrocławiu, warto wziąć pod uwagę ofertę firmy AZ Budownictwo. To lokalny deweloper, który już od 25 lat funkcjonuje na rynku nieruchomości. Wielokrotnie został doceniony w konkursach, takich jak: Inwestycja Roku, Wiarygodna Firma, Deweloper Roku czy Nagroda Towarzystwa Miłośników Wrocławia, nierzadko zajmując miejsca na podium. Liczne nagrody świadczą nie tylko o wiarygodności AZ Budownictwo, ale także o ich sumienności i rzetelności w wykonywanych zadaniach.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj