Urządź się na Święta, już czas!

Coraz bliżej święta… kalendarz przypomina nam, że niedługo zasiądziemy z najbliższymi do wigilijnego stołu. A czy Twoje mieszkanie już jest przygotowane na ten piękny, grudniowy czas? Poczuj magię świąt wcześniej niż 24 grudnia. Zadbaj o wygląd swojego mieszkania, udekoruj je adekwatnie do pory roku i okoliczności. W takim wnętrzu Boże Narodzenie „smakuje” znacznie lepiej.

 

chr

 

W krainie Królowej Śniegu

W ostatnich latach zima nie obfitowała w duże zaspy śnieżne, raczej oszczędnie częstowała nas pięknymi płatkami śniegu, które tworzą niesamowitą zimową scenografię podczas świąt Bożego Narodzenia. Zimowy krajobraz można zaaranżować w salonie, szczególnie kiedy jest on urządzony w stylu skandynawskim lub nowoczesnym i dominują w nim jasne kolory. Postaw na biel i błękit, zdecyduj się na szklane ozdoby przypominające sople lodu. W przezroczystych szerokich wazonach lub lampionach umieść świece, a komodę lub okno udekoruj ledowymi lampkami w kształcie płatków śniegu. Możesz stworzyć stroik z zielonymi gałązkami świerka posypanymi sztucznym śniegiem, z szyszkami i biało-srebrnymi bombkami.

Czerwono-zielone święta

Kolorem przewodnim świąt Bożego Narodzenia jest bez wątpienia czerwień, często występująca w towarzystwie zieleni. Te kolory będą doskonałym akcentem we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym i industrialnym, chociaż w nowoczesnych też będą się ciekawie prezentowały. Stół przykryj czerwonym obrusem, a na nim ułóż wcześniej przygotowany stroik ze świerkowych gałązek, czerwonych wstążek i bombek, a także złotych dekoracyjnych gwiazdek i dzwonków. Poduszki na sofie oblecz w biało-czerwone lniane wyszywane poszewki. W świecznikach umieść świeczki w kolorze złotym lub czerwonym. W sklepach znajdziesz ponadto mnóstwo ciekawych gadżetów, które rozweselą Twój salon, kuchnię, ale przede wszystkim pokój dziecka. Są to świąteczne renifery, krasnale i świecące choinki.

Dobrym pomysłem jest również wykorzystanie upieczonych samodzielnie pierników. Udekorujcie je wspólnie całą rodziną, wykorzystując masy cukrowe i kolorowe jadalne posypki. Koniecznie powinny znaleźć się na choince, ale równie pięknie będą prezentowały się np. jako dekoracja okien i zasłon, ścian i stołu. Podobnie może być z ozdobami choinkowymi. Suszone owoce, orzechy pokryte srebrnym lub złotym sprayem, wstążki i szydełkowe bombki – wszystko to możesz wykonać samodzielnie, a Twoje świąteczne wnętrze będzie wyjątkowe, niepowtarzalne i… Twoje.

 

Piękna i spokojna okolica

Dzięki AZ Budownictwo już cieszymy się nowym mieszkaniem

Rzetelnie i na czas

Polecam, super jakość i wykonanie

Rzetelny i profesjonalny deweloper.

Mieszkanie, które zakupiliśmy jest luksusowe i dobrze położone.
Dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy.

Menu