Zielone Zacisze

Zielone Zacisze to mieszkania we Wrocławiu zlokalizowane na ulicy Kokosowej w dzielnicy Stabłowickiej. Budynek liczy 64 lokale z możliwością łączenia mieszkań i wszelkimi udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami. Pod blokiem znajduje się również duży garaż, w którym mieszkańcy mogli wykupić miejsca parkingowe.

O inwestycji

Stabłowice to spokojna dzielnica położona na obrzeżach Wrocławia. To idealna lokalizacja dla osób, które chcą pozostać w wielkim mieście i korzystać z wszelkich jego atrakcji, ale jednocześnie pragną cichego miejsca dla siebie i swojej rodziny. Zielone Zacisze wybudowano na ulicy Kokosowej. Stąd mieszkańcy mają łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, która bez przeszkód zapewnia dojazd do centrum Wrocławia.

<img src=“mieszkania-we-Wrocławiu.jpg"alt="Blok mieszkalny we Wrocławiu w otoczeniu zieleni">

Lokalizacja nieruchomości

Kto mieszka na obrzeżach większego miasta, ten musi liczyć się z dojazdami do jego centrum. Wrocław nie jest wyjątkiem. Miasto liczące prawie 700 tysięcy mieszkańców rozciąga się aż na około 300 km². Jednak dzięki starannie rozplanowanej infrastrukturze oraz sprawnie działającej komunikacji miejskiej wielkość tego miasta nie jest w żadnym stopniu uciążliwa czy męcząca. Wręcz przeciwnie, z ulicy Kokosowej, przy której znajdują się mieszkania Zielonego Zacisza, w mniej niż godzinę dojedzie się do głównej części Wrocławia – zarówno autem, jak i autobusem. Mieszkańcy nieruchomości mają zaledwie 900 metrów, czyli 10 minut zdrowego spaceru, do Lidla oraz około 500 metrów do sklepu odzieżowego Pepco, drogerii Rossmann i apteki. W okolicy budynku są również restauracje, sklep Action oraz Paczkomat InPost. Na osiedlu dla najmłodszych został wybudowany ogrodzony plac zabaw, gdzie dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas. Zielone Zacisze przystosowano do osób z niepełnosprawnością, a dzięki lokalizacji mieszkań w 7 minut można dojechać do Przychodni Stabłowice, czyli Wrocławskiego Centrum Zdrowia SPZOZ. Równo 2 kilometry dzielą ulicę Kokosową od Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka z oddziałami ratunkowym oraz chirurgii i neurologii dziecięcej. A dla czworonożnych przyjaciół aż do dwóch przychodni weterynaryjnych jest mniej niż 3 km drogi.

 

<img src=“mieszkania-we-Wrocławiu.jpg"alt="Mapa z zaznaczoną lokalizacją Zielonego Zacisza we Wrocławiu">

 

Tereny rekreacyjne 

Coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na jakość swojego życia. Staramy się dbać o nasze zdrowie psychiczne oraz fizyczne. Faktem jest, że mieszkanie w centrum miasta wiąże się z przyjmowaniem każdego dnia wielu bodźców na raz. Trzeba się przyzwyczaić do hałasu, korków i szybkiego tempa życia. Budynek wielorodzinny Zielone Zacisze nie bez powodu nazywa się w ten sposób. Małomiasteczkowy klimat dzielnicy Stabłowice daje poczucie wytchnienia od wszystkich wymienionych wcześniej rzeczy. Można odetchnąć tam świeżym powietrzem, nie zanieczyszczonym przez samochody, ponieważ jest ich tu niewiele w porównaniu do centrum. Również cicha okolica zapewnia odpoczynek, tak ważny dla każdego z nas. Możliwości relaksu jest wiele, na przykład rodzinny spacer.  Zdrowa, 15-minutowa przechadzka może doprowadzić do takich terenów rekreacyjnych jak Cegielnia Stabłowicka, w której miłośnicy wędkarstwa mają zapewnione najlepsze miejsca na połowy oraz systematyczne zarybianie stawu. Przy Cegielni znajduje się również Park Stabłowicki z placem zabaw dla dzieci. Rodzinnie można też wybrać się do Parku Lesińskiego i obejrzeć w Zamku Ośrodku Postaw Twórczych prace polskich artystów.

 

<img src=“mieszkania-we-Wrocławiu.jpg"alt="Widok nieruchomości z lotu ptaka">

 

Zielone Zacisze to kameralna inwestycja zakończona w 2017 roku, która do dziś upiększa krajobraz dzielnicy Stabłowickiej. Deweloper połączył nowoczesny pomarańczowo-biały design z funkcjonalnością budynku. Blok wielorodzinny posiada 64 mieszkania o wysokim standardzie z możliwością połączenia wybranych lokali, aby rozbudować przestrzeń dla domowników. Zielone Zacisze zawiera również udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.

<img src=“mieszkania-we-Wrocławiu.jpg"alt="Zielone Zacisze we Wrocławiu i jego okolica">

 

 

Zielone Zacisze – mieszkania w stanie deweloperskim

Wiele osób marzy o urządzeniu od podstaw własnego domu. Widok “gołych” ścian i pustych pomieszczeń pozwala na rozbudzenie własnej wyobraźni i dekorowanie mieszkania po swojemu, tak jak się chce. Zielone Zacisze powstało jako mieszkania w stanie deweloperskim, czyli prace remontowe w obrębie lokalu zależały od kreatywności jego nowych właścicieli. W budynku wielorodzinnym mieszkania znajdują się na parterze oraz pierwszym, drugim i trzecim piętrze. W większości są dwupokojowe. Salon połączony jest z aneksem kuchennym. Drugie pomieszczenie to sypialnia, którą można zagospodarować na pokój dziecięcy. Poza tym w mieszkaniach znajdują się korytarze oraz łazienki. W lokalu zaprojektowano dodatkowo garderobę oraz drugą sypialnię. Mieszkania parterowe posiadają dodatkowe miejsca wypoczynkowe w postaci tarasów. Zaś na wyższych kondygnacjach zastępują je loggie. Budynek został dostosowany do osób z niepełnosprawnościami, które w łatwy sposób mogą dostać się do własnych czterech kątów. Z myślą o osobach poruszających się na wózkach przed blokiem powstała rampa, a w budynku dostępna jest winda. Pod blokiem znajduje się podpiwniczony garaż podziemny, w którym nowi nabywcy mieli możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu, na parkingu naziemnym lub komórki lokatorskiej/pomieszczenia technicznego, które również znajdują się w garażu. Parking znajduje się również obok budynku. Dodatkowo dla chętnych mieszkańców powstały komórki lokatorskie. Pod ziemią umieszczono również hydrofornię, pomieszczenia gospodarcze oraz pomieszczenia pomocnicze związane z bieżącą eksploatacją samochodów. Na dachu budynku znajdują się panele słoneczne, co czyni budynek bardziej energooszczędnym, a mieszkańcom gwarantuje niższe rachunki za prąd.

 

<img src=“mieszkania-we-Wrocławiu.jpg"alt="Zielone Zacisze z lotu ptaka">

 

 

Zakup mieszkania od dewelopera AZ Budownictwo

AZ Budownictwo to deweloper, który na rynku nieruchomości funkcjonuje już 25 lat. Dzięki dużemu doświadczeniu wie, jak ważna jest ciężka, a przede wszystkim rzetelna praca. Każdą swoją ofertę jest w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Przy budowie Zielonego Zacisza użyto materiałów najwyższej jakości od zaufanych dostawców i korzystano z usług profesjonalnych wykonawców. Dołożono wszelkich starań, by mieszkania były funkcjonalne i dostosowane do potrzeb wszystkich lokatorów – rodzin z dziećmi, seniorów i osób z niepełnosprawnościami.

Lokalizacja