Wille Klecina

Mieszkania we Wrocławiu zlokalizowane na Klecinie przy ulicy Kobierzyckiej. Osiedle składa się z 40 luksusowych domów w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Wyróżnia je nowoczesny design, a jednym z wielu atutów jest zielona okolica i świetne połączenie z centrum miasta. Projekt ten zdobył pierwsze miejsce w konkursie Inwestycja Roku 2021.

O inwestycji

Miejsce, w którym położona jest nieruchomość, odgrywa niezwykle ważną rolę. To od niego zależy, czy nasze życie będzie toczyć się wokół ciągłych dojazdów do pracy, szkoły przedszkola, sklepu czy harmonijnie układać wśród lokalnej społeczności. Mieszkania we Wrocławiu zlokalizowane na Klecinie, to jedne z najbardziej pożądanych nieruchomości. Wyróżniają się bliskością terenów zielonych, jak i infrastruktury miejskiej. Dodatkowo słyną ze świetnie rozwiniętego węzła komunikacyjnego. Właśnie z tych powodów wybraliśmy ten teren do budowy Willi Klecina.<img src="mieszkania-we-wrocławiu.jpg"alt="Wille Klecina – mieszkania we Wrocławiu">

Jak lokalizacja nieruchomości wpływa na życie codzienne?

Dobra lokalizacja nieruchomości to taka, w której najbliższej okolicy znajdziemy wszystkie niezbędne do codziennego funkcjonowania miejsca – instytucje, sklepy czy lokale usługowe. Wrocławska Klecina uznawana jest za jedną z najlepszych dzielnic w tym mieście. Dlaczego? Mimo że znajduje się na obrzeżach Wrocławia, jest świetnie skomunikowana z jego centrum. Dzięki tramwajom, które odjeżdżają co około 7 minut, z łatwością dostaniemy się na rynek, tym samym unikając stania w korkach. Lokalizacja nieruchomości Willi Klecina sprawia, że jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. W promieniu 1 km znajdują się aż 4 przedszkola. Natomiast 1,2 km od osiedla zlokalizowana jest Szkoła Podstawowa nr 42. Niedaleko znajdziemy także liczne gabinety lekarskie, salony kosmetyczne oraz fryzjerskie. Bliskość tych miejsc sprawia, że codzienne sprawy załatwimy bez konieczności długich i męczących dojazdów.

<img src="mieszkania-we-wrocławiu.jpg"alt="Lokalizacja nieruchomości Wille Klecina">

Tereny zielone

Pytając o najlepsze dzielnice we Wrocławiu, z pewnością usłyszymy o Klecinie. Okolica ta jest niezwykle cicha, spokojna i otoczona pięknymi parkami oraz polanami. W bezpośrednim sąsiedztwie willi znajduje się Park Kleciński, przez który przepływa rzeka Ślęza. Nieopodal jest również wybieg dla psów, czyli ogrodzony teren, gdzie czworonożni przyjaciele mogą swobodnie pobiegać. Dookoła znajduje się także wiele tras spacerowych, jak i rowerowych, co pozytywnie wpływa na komfort życia. Niedaleko nieruchomości znajdziemy siłownię na świeżym powietrzu, a w obrębie 650 metrów aż trzy place zabaw idealne dla najmłodszych członków rodziny. 

<img src="mieszkania-we-wrocławiu.jpg"alt="Wille klecina w otoczeniu przyrody">

Wille Klecina to mieszkania we Wrocławiu zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic, która otoczona jest rozległymi terenami zielonymi. Wyróżnia ją także świetnie rozwinięty węzeł komunikacyjny, dzięki czemu szybko dostaniemy się w każdą część miasta. Lokalizacja nieruchomości sprawia, że Wille Klecina to domy idealne dla rodzin z dziećmi.

<img src="mieszkania-we-wrocławiu.jpg"alt="Park kleciński we Wrocławiu">

Wille Klecina – mieszkania we Wrocławiu

Wille Klecina to osiedle składające się z 40 ekskluzywnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Charakteryzuje je nowoczesny design, ale także wysoka jakość wykonania. Elewacja domów została wyłożona płytkami klinkierowymi o podwyższonej wytrzymałości, imitującymi cegły, przez co osiedle wyróżnia się na tle innych. W zestawieniu z ciemnymi dachami inwestycja przypomina domki zlokalizowane na obrzeżach Londynu. Dodatkowo, takie wykończenie sprawia, że te piękne domy piętrowe zgrabnie wpisują się w otaczającą je zieleń.

Wille Klecina to nieruchomość, która zajęła pierwsze miejsce w konkursie Inwestycja Roku 2021, organizowanym co roku przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomości. To już kolejny raz, gdy AZ Budownictwo zdobyło tę jedną z najbardziej prestiżowych nagród. Ten lokalny deweloper od 25 lat funkcjonuje na rynku nieruchomości. Zakup mieszkania od firmy z licznymi odznaczeniami, certyfikatami i wyróżnieniami, takimi, jakie posiada AZ Budownictwo, jest niejako gwarancją bezpieczeństwa i jakości. To dowód najlepszych kompetencji i rzetelnej pracy.

<img src="mieszkania-we-wrocławiu.jpg"alt="Domy w zabudowie szeregowej z lotu ptaka">

Mieszkania o wysokim standardzie – Wille Klecina

Wille Klecina to mieszkania o wysokim standardzie, wyróżniające się swoim nowoczesnym designem. AZ Budownictwo wraz z podwykonawcą Zbychpol Sp. z o.o. wykorzystali do budowy najwyższej jakości materiały. Elewacje zostały pokryte oryginalnie wyglądającymi płytkami imitującymi cegły. Kolorystycznie współgrają z czarnymi dachami oraz brązowymi drzwiami i framugami okien. Energooszczędne materiały termoizolacyjne zapewniają ograniczenie utraty ciepła do minimum, co pozwala zmniejszyć rachunki za ogrzewanie mieszkańców. Domów jest 40, każdy z nich ma ponad 200 m – parter oraz piętro. Jest też balkon na dachu i poddasze z możliwością przebudowania. Miejsce to można przeznaczyć na schowek, gabinet, dodatkowy pokój dla dziecka lub inne, podsuwane przez wyobraźnię pomysły. 

Domy w stanie deweloperskim

Nowo wybudowane domy w zabudowie bliźniaczej są dla przyszłych mieszkańców jak czysta kartka. Dzięki temu, że mieszkania są w stanie deweloperskim, nowi lokatorzy mogą samodzielnie je wykończyć, biorąc pod uwagę swoje własne potrzeby i styl, które odzwierciedlą we wnętrzach. Cokolwiek się tam nie znajdzie, pewne jest, że zostanie pięknie oświetlone wpadającymi do środka przez duże okna promieniami słonecznymi. Schodząc do najniższej kondygnacji – każdy pod swoim domem ma bramę wjazdową do garażu. W dzisiejszych czasach wiele rodzin posiada po kilka samochodów, dlatego też do jednego mieszkania są przypisane aż dwa ponadnormatywne miejsca postojowe. Dzięki temu pojazdy są w pełni bezpieczne, co dotyczy nie tylko kradzieży, ale również warunków atmosferycznych, takich jak grad czy mróz, oraz zwierząt typu kuny, które mogą narobić szkód. Prosto z auta domownicy wchodzą do swojej części mieszkalnej. Takie komfortowe rozwiązanie to rzadkość we wrocławskich nieruchomościach. Jeśli chodzi o otoczenie budynku, to na trawniku przed domami posadzone zostały krzewy  i drzewa. Każde mieszkanie ma osobny taras, mały ogródek, w którym mieszkańcy mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Dla zwiększenia ich komfortu, wokół osiedla powstało ogrodzenie z “zielonymi ekranami”, które zapewniają większą prywatność. Do tego posadzona tam roślinność odgradza mieszkańców od ciekawskich spojrzeń. Zamontowane furtki i domofony, aby nikt niepożądany nie przeszkadzał lokatorom Willi Klecina.

 

 

Lokalizacja

Dobrze rozwinięta infrastruktura

Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest jej sąsiedztwo. Dobrze rozwinięta infrastruktura zapewnia bliskość i łatwe dotarcie do sieci MPK. Ale to nie wszystko! W pobliżu mieści się także sporo restauracji, salon fryzjerski, stacja paliw, Auchan, Leroy Merlin czy Aleja Bielany, a miejsc, w których można spędzać czas wolny nadal przybywa. To rozwojowe tereny – atrakcyjne dla inwestorów.

Skontaktuj się z nami

    Porozmawiajmy

    Szanowni Państwo,

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj