Wille Oporów

Inwestycja zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części Wrocławia, W dzielnicy Fabryczna na osiedlu Oporów.

O inwestycji

Oporów jest to jedna z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Wrocławia. To tutaj, przy ul. Karola i Ewy Maleczyńskich, będzie realizowana nasza sztandarowa inwestycja „Wille Oporów”. Nasza oferta skierowana jest do tych osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalność i jakość  połączony z bliskością natury.

Wille Oporów to projekt będący fuzją tradycji i nowoczesności, co zapewnia mu ponadczasowość. Zastosowane w nim rozwiązania mają zaspokoić potrzeby najbardziej wymagającego klienta i tworzą jego niepowtarzalny charakter. Duże powierzchnie okien, przestronne i funkcjonalne pomieszczenia oraz najwyższa klasa zastosowanych materiałów mają na celu zapewnienie pełnej satysfakcji z poczucia indywidualności oraz najwyższego komfortu życia przyszłych właścicieli.

Projekt obejmuje realizację czterech budynków mieszkalnych, jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej o powierzchni 211,51 m2. Każdy z domów posiada własny ogród zintegrowany ze strefą dzienną, co ma sprzyjać kultywowaniu życia rodzinnego oraz zapewnić użytkownikowi relaks i intymność z dala od miejskiego zgiełku. Ogrody będzie można zaaranżować według indywidualnego projektu. Oprócz strefy wejściowej oraz dziennej wraz z kuchnią , w parterze przewidziano również pomieszczenie, które można przeznaczyć np. na gabinet. Na tej kondygnacji zlokalizowana jest również kotłownia oraz śluza umożliwiająca przejście z garażu do części mieszkalnej. Piętro mieści 4 sypialnie i łazienkę. Trzecia kondygnacja rozwiązana została w formie poddasza użytkowego .

Do realizacji inwestycji przewidziano materiały nowoczesne, najwyższej jakości, które znacząco podniosą standard oddanych do użytku domów. Wyposażone zostaną one  w instalację  teletechniczną, w skład której wchodzić będzie m. in. instalacja alarmowa oraz instalację centralnego odkurzacza. Projekt przewiduje również możliwość instalacji kominków oraz klimatyzacji.

Wychodząc naprzeciw  naszym klientom oraz chcąc podkreślić ich indywidualność, zapewniamy na etapie budowy wprowadzenie zmian do projektu podstawowego w zakresie rozmieszczenia ścian działowych czy aranżacji poddasza jak i oferujemy możliwość wykończenia wnętrza.

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

    Porozmawiajmy

    Szanowni Państwo,

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj