Wille Oporów

Wille Oporów to cztery jednorodzinne domy w zabudowie szeregowej. Każdy z nich ma ponad 210 m2 – parter, dwa piętra, garaż i ogród. Nieruchomość została wybudowana w prestiżowej lokalizacji, na Oporowie przy ulicy Ewy i Karola Maleczyńskich we Wrocławiu. Inwestycja została zakończona w 2018 roku.

O inwestycji

Dobra lokalizacja to podstawa przy wyborze swojego nowego domu. Jego potencjalni przyszli właściciele muszą sprawdzić, czy w pobliżu domu, który ich interesuje, znajduje się wszystko, co jest im niezbędne do szczęścia. Wille Oporów nie bez powodu zlokalizowane zostały w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu. To cicha okolica z różnego rodzaju sklepami, ale także szkołami, przychodniami, parkami, miejscami rozrywkowymi i – co ważne dla zmotoryzowanych – szybkim dojazdem do centrum.<img src="wille-oporów-mieszkanie-od-dewelopera.jpg"alt="Lokalizacja nieruchomości Wille Oporów">

Lokalizacja nieruchomości

Wille Oporów to mieszkania we Wrocławiu położone przy ulicy Ewy i Karola Maleczyńskich na osiedlu Oporów w dzielnicy Fabrycznej. Jest to cicha i spokojna okolica, znajdująca się w południowo-zachodniej części miasta. Do centrum jest około 8 kilometrów, więc mieszkańcy domów jednorodzinnych w 20 minut dojadą do śródmieścia. Zapewniona jest również sprawnie działająca komunikacja miejska. Autobusy kursują tamtędy co parę minut, w pobliżu znajduje się też przystanek tramwajowy, dzięki czemu bez stresu można ominąć korki. Za sprawą takiej lokalizacji mieszkańcy Willi Oporów są częścią dużego miasta, jakim jest Wrocław, ale jednocześnie mogą odczuć kameralną, małomiasteczkową atmosferę. W okolicy znajdują się takie supermarkety jak Lidl czy Biedronka oraz kilka Żabek. Do przychodni lekarskiej mieszkańcy mają 1,4 km, a do przychodni weterynaryjnej 450 m. Rodziny z dziećmi mogą wybierać spośród kilku przedszkoli, które położone są w odległości mniejszej niż 2 km, a starsze dzieci mają jedynie 650 m do pokonania do najbliższej szkoły podstawowej. W dzielnicy Fabrycznej oraz jej sąsiadujących można również znaleźć kilka restauracji, salon fryzjerski, salony kosmetyczne, a także bibliotekę miejską. Nieco dalej, 4,4 km od dzielnicy Oporów znajduje się galeria Aleja Bielany, Castorama i Ikea.

<img src="wille-oporów-mieszkanie-od-dewelopera.jpg"alt="Zdjęcie terenu z zaznaczeniem lokalizacji Willi Oporów">

Tereny Zielone

Lokalizacja nieruchomości Willi Oporów jest idealna dla miłośników przyrody, właścicieli czworonogów i rodzin z dziećmi. W okolicy znajduje się wiele parków, w których można spędzić całe dnie. Zaledwie 2 kilometry, czyli 15 minut zdrowego spaceru, dzielą mieszkańców Willi Oporów od Parku Mamuta. Wybudowane tam zwierze jest nie tylko imponującą konstrukcją, która cieszy oko, ale również placem zabaw dla najmłodszych. Dalej znajduje się Park Grabiszyński, ulubione miejsce dla rowerzystów i osób spacerujących z kijkami. Dawny cmentarz został zaadaptowany na park z placem zabaw i szlakiem do biegania. Można tam również zabrać psy, które bez przeszkód będą mogły się wybiegać po zalesionym terenie. W okolicy znajdują się również inne parki, jak np. Park Południowy z malowniczym stawem, Park Krzycki lub park kieszonkowy Łączka na Wiejskiej. Jest to doskonała lokalizacja dla osób wolących mieszkać w wielkim mieście, ale jednocześnie uwielbiających naturę, świeże powietrze i cichą,  małomiasteczkową atmosferę. 2 km od domu mieszkańcy mogą skorzystać z kąpieliska “Oporów” MCS Wrocław, gdzie w sezonie letnim można za darmo się schłodzić lub hobbystycznie wędkować.

<img src="wille-oporów-mieszkanie-od-dewelopera.jpg"alt="Zjeżdżalnia w Parku Mamucim">

Wille Oporów to kolejna inwestycja wrocławskiego dewelopera AZ Budownictwo, który na rynku nieruchomości działa już od lat 90-tych poprzedniego wieku. Dzięki sumienności i zaangażowaniu w to, by każdy budynek spełniał jak najwyższe standardy, na swoim koncie ma wiele nagród, w tym Inwestycja Roku 2021 za Wille Klecina. Wszystkie jego nieruchomości są połączeniem nowoczesności z funkcjonalnością. Wille Oporów nie są wyjątkiem. To cztery jednorodzinne domy w zabudowie szeregowej, nad którymi prace zakończyły się w 2018 roku. Od tego czasu są wymarzonym miejscem do życia dla kilku rodzin i upiększają dzielnicę Fabryczną we Wrocławiu.

Domy w zabudowie szeregowej Wille Oporów

Przy ulicy Ewy i Karola Maleczyńskich we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna w 2018 roku wybudowano cztery budynki mieszkalne, jednorodzinne, w zabudowie szeregowej. Każdy z nich ma powierzchnię 211,53 m2. Przy elewacji budynku postawiono na jasne, kremowe kolory, do tego klasyczne zadaszenie z bordowej dachówki. Każda działka ma ogród zintegrowany ze strefą dzienną. Teren został otoczony płotem, w trosce o prywatność i bezpieczeństwo mieszkańców. Mieszkania o wysokim standardzie zostały w pełni przystosowane do potrzeb ich nowych właścicieli. Na etapie budowy mieli możliwość wprowadzenia zmian do projektu. Decydowali o rozmieszczeniu ścian działowych, postawieniu dodatkowych ścian, a także zaaranżowaniu poddasza. Każdy z domów wyposażony został również w instalację  teletechniczną, w skład której wchodzą m.in. instalacja alarmowa oraz instalacja centralnego odkurzacza. W projekcie istniała również możliwość uwzględnienia kominków oraz klimatyzacji. Dodatkowo deweloper AZ Budownictwo oferował możliwość wykończenia wnętrz, dzięki czemu mieszkańcy nie musieli szukać dodatkowej firmy remontowej i mieli gwarancję dobrze wykonanej pracy.

<img src="wille-oporów-mieszkanie-od-dewelopera.jpg"alt="Mieszkania w zabudowie szeregowej od dewelopera">

Mieszkania piętrowe

Na zakup mieszkania od dewelopera najczęściej decydują się ci, którzy chcą od podstaw stworzyć własny dom dla siebie i swojej rodziny. Jest to wygodna opcja, ponieważ mieszkania w stanie deweloperskim są wolną, niezagospodarowaną jeszcze przestrzenią. W tym przypadku nieruchomości zyskały ponadczasowy charakter dzięki połączeniu tradycji i nowoczesności. Każde mieszkanie posiada dwa piętra plus poddasze. Na parterze znajduje się strefa wejściowa oraz dzienna, połączona z kuchnią. Przewidziano tam również pomieszczenie, które właściciele mogą przeznaczyć np. na sypialnię lub gabinet. Na tej kondygnacji położone są też: kotłownia, garaż oraz śluza umożliwiająca przejście z garażu od razu do części mieszkalnej. Na piętrze mieszczą się cztery sypialnie i łazienka oraz taras nad garażem. Wyżej jest poddasze, które właściciele mogli zagospodarować wedle własnych potrzeb. Domy zachwycają szczególnie tych, którzy cenią sobie komfort i funkcjonalność, a kilku rodzinom zapewniły nowy, piękny początek. 

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj