Apartamenty Roślinna

Nazwa apartamentów i samej ulicy, przy których są położone nie jest przypadkowa. Roślinna, czyli dużo zieleni, drzew. Kameralny budynek składa się z sześciu przestronnych apartamentów, tworząc małe osiedle z własnym, parkingiem i monitoringiem.

Doskonała lokalizacja nieruchomości zapewnia bezpośredni dostęp do infrastruktury miejskiej. Duże nagromadzenie punktów handlowo-usługowych w bezpośrednim sąsiedztwie pozwoli na załatwienie większości spraw blisko domu. Muchobór Wielki położony jest w spokojnej południowo-zachodniej części Wrocławia, który możemy zaliczyć do niewielkiego ale prężnie rozwijającego się rejonu miasta. Usytuowanie osiedla zapewnia szybki dojazd do centrum oraz odpoczynek od zgiełku dużego miasta. Doskonałe połączenie z obwodnicą miasta i autostradą A4 gwarantuje szybki i wygodny wyjazd z miasta lub swobodne przeniesienie się w dalszą jego część.

Dużym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców jest odpowiednia infrastruktura społeczna, dzięki której bez zbędnych dojazdów załatwimy większość potrzeb. W bliskiej odległości położony jest piękny i dziki Park Tysiąclecia gdzie wybierzemy się na popołudniowy spacer. Ciekawą atrakcją jest również Hydroplan Beach Bar, w którym organizowane są liczne imprezy okolicznościowe i koncerty. Supermarket Biedronka oraz Lidl znajduje się zaledwie kilka kroków od inwestycji. W pobliżu znajdziemy park handlowy „Park”. W 5 minut dojedziemy do Centrum Handlowego Fashion Outlet i Carrefoura. W okolicy nie brakuje licznych salonów kosmetycznych, fryzjerskich, poczty czy aptek. W okolicy również funkcjonuje kilka barów i restauracji, co z kolei zapewnia dobrą bazę gastronomiczną. Siłownia po sąsiedzku. Kościół Rzymskokatolicki pw Św. Michała Archanioła znajduję się ok. 400 metrów od inwestycji. Lokalizacja zapewnia również dostęp do opieki zdrowotnej. Przychodnia – lekarz rodzinny NFZ oraz apteka na ul. Słomińskiej. Port Lotniczy – ok. 5 km od inwestycji. Odległość od wrocławskiego Rynku to ok. 8 km. W bliskiej odległości znajduje się także szybki dojazd do Autostradowej Obwodnicy.


Skontaktuj się z nami

    Porozmawiajmy

    Szanowni Państwo,

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj