Apartamenty Roślinna

Nazwa apartamentów i samej ulicy, przy których są położone nie jest przypadkowa. Roślinna, czyli dużo zieleni, drzew. Kameralny budynek składa się z sześciu przestronnych apartamentów, tworząc małe osiedle z własnym, parkingiem i monitoringiem.

 

 

Okolica

Dużym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców jest odpowiednia infrastruktura społeczna, dzięki której bez zbędnych dojazdów załatwimy większość potrzeb. W bliskiej odległości położony jest piękny i dziki Park Tysiąclecia gdzie wybierzemy się na popołudniowy spacer. Ciekawą atrakcją jest również Hydroplan Beach Bar, w którym organizowane są liczne imprezy okolicznościowe i koncerty. Supermarket Biedronka oraz Lidl znajduje się zaledwie kilka kroków od inwestycji. W pobliżu znajdziemy park handlowy „Park”. W 5 minut dojedziemy do Centrum Handlowego Fashion Outlet i Carrefoura.

 

 

W okolicy nie brakuje licznych salonów kosmetycznych, fryzjerskich, poczty czy aptek. W okolicy również funkcjonuje kilka barów i restauracji, co z kolei zapewnia dobrą bazę gastronomiczną. Siłownia po sąsiedzku. Kościół Rzymskokatolicki pw Św. Michała Archanioła znajduję się ok. 400 metrów od inwestycji. Lokalizacja zapewnia również dostęp do opieki zdrowotnej. Przychodnia – lekarz rodzinny NFZ oraz apteka na ul. Słomińskiej. Port Lotniczy – ok. 5 km od inwestycji. Odległość od wrocławskiego Rynku to ok. 8 km. W bliskiej odległości znajduje się także szybki dojazd do Autostradowej Obwodnicy.

 

 

Dokumentacja

M1 MIESZKANIE M1 (PDF) – SPRZEDANE

M2 MIESZKANIE M2 (PDF) SPRZEDANE

M3 MIESZKANIE M3 (PDF) SPRZEDANE

M4 MIESZKANIE M4 (PDF) WOLNE

M5 MIESZKANIE M5 (PDF) WOLNE

M6 MIESZKANIE M6 (PDF) WOLNE

 

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja nieruchomości zapewnia bezpośredni dostęp do infrastruktury miejskiej. Duże nagromadzenie punktów handlowo-usługowych w bezpośrednim sąsiedztwie pozwoli na załatwienie większości spraw blisko domu. Muchobór Wielki położony jest w spokojnej południowo-zachodniej części Wrocławia, który możemy zaliczyć do niewielkiego ale prężnie rozwijającego się rejonu miasta. Usytuowanie osiedla zapewnia szybki dojazd do centrum oraz odpoczynek od zgiełku dużego miasta. Doskonałe połączenie z obwodnicą miasta i autostradą A4 gwarantuje szybki i wygodny wyjazd z miasta lub swobodne przeniesienie się w dalszą jego część.

 

Skontaktuj się z nami

    Porozmawiajmy

    Szanowni Państwo,

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj