Aleje Kokosowe

Kameralna inwestycja Stabłowice.

O inwestycji

ATUTY INWESTYCJI:

RELAKS: nieopodal znajduje się Park Stabłowicki, nowoczesny plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią. To idealne miejsce na aktywny wypoczynek spacer, nordic walking, jogging, jazdę na rowerze. Nieco dalej znajduje się wyjątkowo piękny Park Leśnicki. Swój niepowtarzalny klimat zawdzięcza barokowemu Zamkowi, który mieści się na jego południowym końcu oraz malowniczym stawom. Centrum Kultury Zamek to jedno z kulturalnych centrów Wrocławia, posiada galerie, lokal na imprezy, pracownie plastyczne, teatr i własne kino.

BEZPIECZEŃSTWO: teren zamknięty.

WYGODA: doskonała komunikacja z centrum miasta.

WYSOKI STANDARD: W centralnej części inwestycji zaprojektowano parking naziemny dla wszystkich etapów. Część miejsc postojowych rozdzielono pasami zieleni – trawnikami i usytuowano pod zaprojektowanymi pergolami. Pergole obsadzone będą zielenią pnącą. Mieszkania etapu III i IV to apartamenty o powierzchniach od 50.45 m2 do 101 ,89m2 z pięknymi ogrodami.

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

    Porozmawiajmy

    Szanowni Państwo,

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj