Zielone Zacisze

ul. Kokosowa, Stabłowice, Wrocław

O inwestycji

Zielone Zacisze to mieszkania we Wrocławiu zlokalizowane na ulicy Kokosowej w dzielnicy Stabłowickiej. Budynek liczy 64 lokale z możliwością łączenia mieszkań i wszelkimi udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami. Pod blokiem znajduje się również duży garaż, w którym mieszkańcy mogli wykupić miejsca parkingowe.

Kameralna inwestycja zakończona w 2017 roku, która do dziś upiększa krajobraz dzielnicy Stabłowickiej. Deweloper połączył nowoczesny pomarańczowo-biały design z funkcjonalnością budynku. Blok wielorodzinny posiada 64 mieszkania o wysokim standardzie z możliwością połączenia wybranych lokali, aby rozbudować przestrzeń dla domowników. W budynku wielorodzinnym mieszkania znajdują się na parterze oraz pierwszym, drugim i trzecim piętrze. Zielone Zacisze zawiera również udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.

Atuty

Funkcjonalny układ
Zielone Zacisze powstało jako mieszkania w stanie deweloperskim, czyli prace remontowe w obrębie lokalu zależały od kreatywności jego nowych właścicieli.

W budynku wielorodzinnym mieszkania znajdują się na parterze oraz pierwszym, drugim i trzecim piętrze. W większości są dwupokojowe. Salon połączony jest z aneksem kuchennym. Drugie pomieszczenie to sypialnia, którą można zagospodarować na pokój dziecięcy. Poza tym w mieszkaniach znajdują się korytarze oraz łazienki. W lokalu zaprojektowano dodatkowo garderobę oraz drugą sypialnię. Mieszkania parterowe posiadają dodatkowe miejsca wypoczynkowe w postaci tarasów. Zaś na wyższych kondygnacjach zastępują je loggie. Z myślą o osobach poruszających się na wózkach przed blokiem powstała rampa, a w budynku dostępna jest winda. 

Liczne udogodnienia
Pod blokiem znajduje się podpiwniczony garaż podziemny, w którym nowi nabywcy mieli możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu, na parkingu naziemnym lub komórki lokatorskiej/pomieszczenia technicznego, które również znajdują się w garażu. Parking znajduje się również obok budynku.

Dodatkowo dla chętnych mieszkańców powstały komórki lokatorskie. Pod ziemią umieszczono również hydrofornię, pomieszczenia gospodarcze oraz pomieszczenia pomocnicze związane z bieżącą eksploatacją samochodów. Na dachu budynku znajdują się panele słoneczne, co czyni budynek bardziej energooszczędnym, a mieszkańcom gwarantuje niższe rachunki za prąd.

Solidne wykonanie
Ugruntowana pozycja na rynku i wieloletnie doświadczenie przekładają się na jakość naszych inwestycji. Zawsze podkreślamy, że budujemy dla innych, tak jak dla siebie.

Dlatego te nowe mieszkania – Wrocław to dobrej jakości materiały, sumienna realizacja i dbałość o detale. AZ Budownictwo nieruchomościami zajmuje się od ponad 20 lat. Swoim klientom oferuje tylko sprawdzone technologie i trwałe rozwiązania, za którymi stoi zespół doświadczonych projektantów, inżynierów budowy i wykonawców, których praca była wielokrotnie doceniana branżowymi nagrodami.

 

Lokalizacja

grafika10_Zielone Zacisze_AZ Budownictwo_700x700

Dobrze skomunikowane mieszkania we Wrocławiu
Z ulicy Kokosowej, przy której znajdują się mieszkania Zielonego Zacisza, w mniej niż godzinę dojedzie się do głównej części Wrocławia – zarówno autem, jak i autobusem. Mieszkańcy nieruchomości mają zaledwie 900 metrów, czyli 10 minut zdrowego spaceru, do Lidla oraz około 500 metrów do sklepu odzieżowego Pepco, drogerii Rossmann i apteki. W okolicy budynku są również restauracje, sklep Action oraz Paczkomat InPost. Na osiedlu dla najmłodszych został wybudowany ogrodzony plac zabaw, gdzie dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas. Zielone Zacisze przystosowano do osób z niepełnosprawnością, a dzięki lokalizacji mieszkań w 7 minut można dojechać do Przychodni Stabłowice, czyli Wrocławskiego Centrum Zdrowia SPZOZ. Równo 2 kilometry dzielą ulicę Kokosową od Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka. A dla czworonożnych przyjaciół aż do dwóch przychodni weterynaryjnych jest mniej niż 3 km drogi.

Wysoki standard wykończenia

Możemy zająć się Twoim nowym mieszkaniem od A do Z. Oferujemy także możliwość wykończenia wnętrz. Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami, którzy tak jak my stawiają na jakość i przemyślane rozwiązania. Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj