Wille Oporów

ul. Ewy i Karola Maleczyńskich, Fabryczna, Wrocław

O inwestycji

Wille Oporów to cztery jednorodzinne domy w zabudowie szeregowej. Każdy z nich ma ponad 210 m2 – parter, dwa piętra, garaż i ogród. Nieruchomość została wybudowana w prestiżowej lokalizacji, na Oporowie przy ulicy Ewy i Karola Maleczyńskich we Wrocławiu. Inwestycja została zakończona w 2018 roku.

W 2018 roku przy ulicy Ewy i Karola Maleczyńskich we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna wybudowano cztery jednorodzinne budynki mieszkalne o powierzchni 211,53 m2 każdy. Charakteryzują się jasnymi, kremowymi elewacjami i klasycznymi zadaszeniami z bordowej dachówki. Każda działka ma ogród zintegrowany ze strefą dzienną, otoczony płotem zapewniającym prywatność i bezpieczeństwo. Mieszkania zostały przystosowane do potrzeb właścicieli, którzy mieli możliwość wprowadzania zmian na etapie budowy, takich jak rozmieszczenie ścian działowych i aranżacja poddasza. Każdy dom wyposażony jest w instalację teletechniczną, a deweloper oferował także możliwość wykończenia wnętrz.

Atuty

Funkcjonalny układ
Każde mieszkanie posiada dwa piętra plus poddasze. Na parterze znajduje się strefa wejściowa oraz dzienna, połączona z kuchnią.

Przewidziano tam również pomieszczenie, które właściciele mogą przeznaczyć np. na sypialnię lub gabinet. Na tej kondygnacji położone są też: kotłownia, garaż oraz śluza umożliwiająca przejście z garażu od razu do części mieszkalnej. Na piętrze mieszczą się cztery sypialnie i łazienka oraz taras nad garażem. Wyżej jest poddasze, które właściciele mogli zagospodarować wedle własnych potrzeb. Domy zachwycają szczególnie tych, którzy cenią sobie komfort i funkcjonalność, a kilku rodzinom zapewniły nowy, piękny początek.

Ponadczasowy design
Na zakup mieszkania od dewelopera najczęściej decydują się ci, którzy chcą od podstaw stworzyć własny dom dla siebie i swojej rodziny.

Jest to wygodna opcja, ponieważ mieszkania w stanie deweloperskim są wolną, niezagospodarowaną jeszcze przestrzenią. W tym przypadku nieruchomości zyskały ponadczasowy charakter dzięki połączeniu tradycji i nowoczesności.

 

Solidne wykonanie
Mieszkanie na lata. Klienci AZ Budownictwo na pierwszych etapach budowy mają możliwość przearanżowania układu pomieszczeń.

Gwarantuje to, że przyszłe cztery kąty będą niemalże skrojone na miarę naszych oczekiwań. Park Partynice to inwestycja, z rynku pierwotnego, w której dostępne są mieszkania w stanie deweloperskim.

Lokalizacja

grafika7_Wille_Oporów_AZ Budownictwo_700x700

Wille Oporów – nowoczesne mieszkania w Wrocławiu

Wille Oporów to nowoczesne mieszkania w Wrocławiu, usytuowane w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Oporów, w dzielnicy Fabrycznej. Mieszkańcy mają łatwy dostęp do centrum miasta, zaledwie 8 km, dzięki sprawnie działającej komunikacji miejskiej – autobusy kursują co kilka minut, a w pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy. Lokalizacja pozwala na szybkie omijanie korków. W bliskim sąsiedztwie znajdują się supermarkety, przychodnie lekarskie i weterynaryjne, przedszkola oraz szkoła podstawowa. Dodatkowo, w okolicy można znaleźć restauracje, salony fryzjerskie, kosmetyczne oraz bibliotekę miejską. Galeria handlowa Aleja Bielany, Castorama i Ikea są oddalone o 4,4 km.

Wysoki standard wykończenia

Możemy zająć się Twoim nowym mieszkaniem od A do Z. Oferujemy także możliwość wykończenia wnętrz. Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami, którzy tak jak my stawiają na jakość i przemyślane rozwiązania. Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj