Zielone Zacisze

Nowe mieszkania Stabłowice

ZIELONE ZACISZE, to kameralna inwestycja na Stabłowicach zlokalizowana przy uI.Kokosowej we Wrocławiu.

 

Nieruchomości w Stabłowicach

ZIELONE ZACISZE to nasza kameralna inwestycja, której efektem są nowe mieszkania na sprzedaż w Stabłowicach, zlokalizowane przy uI. Kokosowej we Wrocławiu. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie połączenie nowoczesności z funkcjonalnością. Istnieje także możliwość połączenia wybranych lokali mieszkalnych! Co więcej, inwestycja zapewnia całkowitą dostępność oraz bezpieczeństwo dla osób niepełnosprawnych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze mieszkania były odpowiednio przystosowane dla wszystkich mieszkańców, dzięki czemu każdy z nich znajdzie w nich spokój oraz komfort.

AZ Budownictwo Sp. z o.o. to deweloper, posiadający długie doświadczenie w branży, dzięki czemu może zapewnić swoim klientom ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Aby zagwarantować Ci największy komfort i zadowolenie z nowo nabytych czterech kątów, współpracujemy wyłącznie z zaufanymi wykonawcami i dostawcami, którzy zapewniają nam materiały najwyższej jakości. W codziennej pracy cechujemy się rzetelnością, terminowością oraz sumiennością. Już dziś sprawdź, jakie lokale mieszkalne możemy Ci zaproponować. Gwarantujemy przestronne i funkcjonalne wnętrza w naprawdę atrakcyjnych cenach! Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Stabłowice było miejscem, w którym żyje się najlepiej.

Stabłowice mieszkania – atuty inwestycji

Mieszkania w Stabłowicach mają wiele atutów. Pierwszym z nich jest relaks. Nieopodal inwestycji znajduje się Park Stabłowicki, nowoczesny plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią, będący idealnym miejscem na aktywny wypoczynek, spacer, nordic walking, jogging czy jazdę na rowerze. Nieco dalej znajduje się wyjątkowo piękny Park Leśnicki. Swój niepowtarzalny klimat zawdzięcza barokowemu Zamkowi, który mieści się na jego południowym końcu oraz malowniczym stawom. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta.

ZIELONE ZACISZE to mieszkania we wrocławskich Stabłowicach, znajdujące się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym z podpiwniczonym garażem podziemnym. W przestrzeni kondygnacji podziemnej zaprojektowano pomieszczenia tj.: hydrofornię, komórki lokatorskie, pomieszczenia gospodarcze, pomieszczenia pomocnicze związane z bieżącą eksploatacją samochodów. Budynek zawiera łącznie 64 mieszkania. Na parterze oraz na I. 2. i 3. piętrze zaprojektowano w większości mieszkania dwupokojowe składające się z następujących pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, korytarz. W części mieszkań zaprojektowano dodatkowo garderobę oraz drugą sypialnię.

 

 

Skontaktuj się z nami

    Porozmawiajmy

    Szanowni Państwo,

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj