Mieszkania na Stabłowicach

Każdy marzy o własnych czterech kątach. Jednak spośród wielu różnych inwestycji, ciężko znaleźć tę, która spełni wszystkie wymagania. Wiele osób sądzi, że chcąc mieszkać w tak dużym mieście, jakim jest Wrocław, będzie zmuszona pożegnać się z ciszą, spokojem i przyjaznym, zielonym środowiskiem. Na szczęście nie jest to prawda. Istnieją inwestycje, które proponują swoim klientom nowoczesne mieszkania w dobrej lokalizacji, w której jednocześnie jest cicho i spokojnie. Jedną z takich inwestycji jest Zielone Zacisze, które znajduje się na wrocławskich Stabłowicach. Dlaczego warto tam zamieszkać? Dla kogo przeznaczone są tamtejsze mieszkania?

Dlaczego warto mieszkać na Stabłowicach?

Jest wiele powodów, dla których warto zamieszkać na wrocławskich Stabłowicach. Przede wszystkim z inwestycji Zielone Zacisze jest niezwykle blisko do Parku Stabłowickiego. Niedaleko też znajduje się Park Leśnicki. Każdy miłośnik zieleni i spokoju z pewnością będzie zachwycony takim sąsiedztwem.  Jest to także dobre miejsce dla wszystkich tych, którzy lubią aktywny wypoczynek – uwielbiają jogging, jazdę na rowerze czy też nordic walking. Oczywiście to nie wszystko. Stabłowice są bardzo dobrze skomunikowane z całym Wrocławiem, dzięki czemu z łatwością będzie można dojechać do każdego miejsca w mieście.

Dla kogo mieszkania na Stabłowicach?

Mieszkania na Stabłowicach są przeznaczone przede wszystkim dla rodzin – także tych z dziećmi. Zostały również zaprojektowane w ten sposób, że są funkcjonalne dla osób niepełnosprawnych.. Całość jest bezpieczna i dobrze rozplanowana. Inwestycja Zielone Zacisze dobrze sprawdzi się także dla inwestorów, kupujących nieruchomości pod wynajem. Miejsce to z pewnością spełni wymagania każdego, kto szuka spokoju – a więc studentów, rodzin czy osób mieszkających samodzielnie. Wszyscy znajdą tutaj coś dla siebie.

Zielone Zacisze – zalety inwestycji

Jest wiele zalet inwestycji Zielone Zacisze, znajdującej się na wrocławskich Stabłowicach. Najważniejszą z nich jest komfort – cała inwestycja jest nowoczesna i wygodna. Trzeba także wspomnieć o doskonałym wykonaniu budynków mieszkalnych, za które odpowiedzialni byli sprawdzeni wykonawcy i dostawcy. Zielone Zacisze jest też miejscem niezwykle dostępnym i funkcjonalnym, dzięki czemu mogą z niego korzystać osoby niepełnosprawne. Ponadto, cała inwestycja jest także bardzo bezpieczna.

Jakie wnętrza można znaleźć w inwestycji Zielone Zacisze ulokowanej na Stabłowicach?

W inwestycji Zielone Zacisze dostępne są przede wszystkim mieszkania dwupokojowe, w których znajduje się salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, łazienka oraz korytarz. Oczywiście są także mieszkania, w których znajduje się dodatkowa sypialnia czy garderoba. W podziemnych kondygnacjach można znaleźć pomieszczenia gospodarcze, pomieszczenia pomocnicze związane z bieżącą eksploatacją pojazdów, komórki lokatorskie oraz hydrofornię.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj