Zamieszkaj na Klecinie – dlaczego warto?

Klecina to osiedle we Wrocławiu, położone w okolicy Krzyków, Partynic i Oporowa. To, co wyróżnia je na tle innych to świetne połączenie zarówno z centrum, jak i obrzeżami. Nic dziwnego, że w ostatnim czasie osiedle to cieszy się coraz większą popularnością wśród osób kupujących nieruchomości. Wielu decyduje się tu nie tylko na wybudowanie domu, ale też na zakup nieruchomości od dewelopera. Dlaczego warto zamieszkać na Klecinie?

Klecina – najważniejsze informacje

Klecina to osiedle położone w dzielnicy Krzyki. Ogromnym plusem tej lokalizacji jest znaczne oddalenie od centrum miasta, przy jednoczesnym zapewnieniu świetnej komunikacji. Obszar ten cieszy się szczególnym uznaniem wśród rodzin z dziećmi, które poszukują spokojnej i cichej okolicy, która jednocześnie nie utrudni im codziennej logistyki związanej z dojazdem do szkół czy pracy.

Warto dodać, że Klecina już od lat osiemdziesiątych cieszyła się uznaniem wśród wrocławian. Małymi krokami zasiedlały ją rodziny. Jednak dopiero pod koniec lat dziewięćdziesiątych nastąpił ogromny przełom, a wynikał on z szybkiego rozwoju Bielan Wrocławskich. Rejon ten to głównie zabudowa domków jednorodzinnych – szeregowych i willowych, na których jest realizowana m.in. inwestycja Willa Klecina. To wyjątkowy teren, który poza komfortowymi i funkcjonalnymi nieruchomościami, zapewnia mieszkańcom dostęp do natury i przyrody.

Klecina jest uwielbiana za rozległe tereny zielone i imponujące parki. Rzeka i parki z placami zabaw dla dzieci to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią ciszę i spokój, a po ciężkim dniu pracy chcą odpocząć w urokliwym obszarze.

Dlaczego jeszcze warto zamieszkać na Klecinie?

Ogromną zaletą osiedla Klecina jest także bogato rozwinięta infrastruktura. Mieszkańcy nie mają problemu z dostępem do sieci MPK. Co więcej, wszelkie punkty usługowe, tj. restauracje, salony fryzjerskie i kosmetyczne, sklepy spożywcze, budowlane i wiele innych znajduje się tuż w pobliżu. Co równie ważne – teren ten stale i nieprzerwanie rozwija się od kilku lat. Miejsc, w których właściciele Willi Klecina będą mogli odpocząć, a przy tym przyjemnie i aktywnie spędzić wolny czas, stale przybywa.

Klecina to także łatwy dostęp do edukacji i duża liczba miejsc pracy. Na obszarze tym można zauważyć szeroko rozwiniętą infrastrukturę komercyjną, na którą składają się nie tylko lokale usługowe, ale też biurowce. Mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, gdyż jest to spokojna okolica. Co więcej, w przypadku Willi Klecina projektanci w wygodny sposób połączyli strefę garażową i mieszkalną, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność inwestycji.

Osoby, które decydują się na zakup nieruchomości na tym terenie, zwracają również uwagę na bliską odległość od wjazdu na autostradę A4. Na pierwszy rzut oka ceny mieszkań na rynku wtórnym odstraszają – warto jednak zwrócić uwagę, że rejon ten ciągle się rozwija, a co za tym idzie – wartość nieruchomości będzie wzrastać. Jest to więc świetny sposób na ulokowanie kapitału i osiągnięcie sporych zysków w przyszłości.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj