TARAS JAK NOWY…ZA GROSZE

Stoi na nim stół i krzesła lub fotele. Masz więc miejsce, aby usiąść na świeżym powietrzu, ale nie masz warunku do relaksu. Najlepiej odpoczywa się w pięknym otoczeniu, w przestrzeni, którą urządziliśmy zgodnie z naszymi własnymi preferencjami. Czegoś Ci brakuje na Twoim tarasie, ale nie chcesz inwestować w drogie dodatki? Masz ograniczony budżet, bo przecież przed Tobą wakacje…za kilka czy kilkanaście złotych możesz kupić naprawdę efektowne dekoracje.

Magia lampionów

Niech na tarasie zrobi się romantycznie. Długie, ciepłe wieczory sprzyjają odpoczynkowi na tarasie przy świetle księżyca. Aby mu pomóc doświetlić taras, ustaw na nim kilka lampionów. W jednej z popularnych sieciówek kupisz je już za 10 zł. Możesz sobie więc pozwolić na dwa lub trzy. Umieszczamy w nich zapachowe świece, które będą źródłem delikatnego światła i wspaniałego aromatu soczystych cytrusów, słodkich truskawek czy też delikatnych wrzosów.

Miękko na poduszkach

Masz fotele lub krzesła, a na nich…czy pomyślałeś o ich dekoracji? Twarde siedzenie nie ma nic wspólnego z przyjemnością. Znacznie lepiej odpoczywa się na miękkich poduszkach, ale nie szarych i ponurych, a kolorowych, w optymistycznych barwach. Jeżeli preferujesz styl skandynawski i lubisz nadmorskie klimaty, wybierz biało-niebieskie wzory. Jesteś fanem stylu oriental? Masz szeroką paletę wzorów i kolorów, bogato zdobionych, ze złotym wykończeniem i ozdobnymi frędzelkami. Dla zwolenników minimalizmu polecamy poduszki w geometryczne kształty. To fantastyczna dekoracja i praktyczne wyposażenie tarasu. Ma jeszcze jedną zaletę…możesz zmieniać ich wygląd, wybierając różne tkaniny i poszewki.

Niech zakwitną kwiaty

Najprostsze rozwiązanie może okazać się najlepsze. Kwiaty zawsze sprawdzają się dobrze, zarówno w domu, jak też w ogrodzie, na balkonie i oczywiście na tarasie. Peralgonie, petunie, aksamitki i begonie to klasyka gatunku, ale może prezentować się inaczej, jeżeli wybierzesz ozdobne doniczki. Postaw na osłonki szklane, wiklinowe lub drewniane, a może wiszące… Alternatywą są duże egzotyczne rośliny, np. palmy doniczkowe, oliwka europejska, a nawet bambus. Niewielki koszt, a jaki efekt!

Skrzynkowe dekoracje

Niektóre ozdoby na taras możesz zrobić sam. Wykorzystaj do tego skrzynki po owocach i warzywach. Pomaluj je na dowolny kolor i zabezpiecz lakierem. Teraz wystarczy je powiesić na ścianie i gotowe. Co na nich ustawić? Np. rośliny i zioła w doniczkach, lampiony i świece, konewkę, która idealnie pasuje do wiosenno-letniej scenerii lub kolorowe, plastikowe naczynia, przydatne podczas popołudniowej uczty.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj