SPORTOWE, SANDAŁKI, KLAPKI, KOZAKI… 5 SPOSOBÓW NA PRZECHOWYWANIE BUTÓW W KAŻDYM MIESZKANIU

Butów nigdy za wiele. Przyda się przecież kolejna para szpilek, tym razem w innym kolorze, i nowe sandały na lato, oczywiście w sportowym stylu, gdyż eleganckie na koturnie masz już w swojej kolekcji. Zakupy sprawiają przyjemność, jednak zbyt wiele par butów może okazać się problemem, szczególnie jeśli mieszkamy w domu razem z kilkuosobową rodziną lub kawalerce. Zdarza się, że po wejściu do mieszkania potykasz się o trampki syna, a kiedy wchodzisz do sypialni, musisz za każdym razem przestawiać wieżę z pudełek ze swoimi butami? Rozwiążemy Twój problem.

Szafa w przedpokoju

Ma ją chyba każdy – czasem jest wolnostojąca, innym razem wnękowa. To najprostszy sposób na przechowywanie butów. Wygospodaruj na nie miejsce w dolnej lub górnej części szafy, na dole najlepiej umieść te noszone na co dzień, wyżej zaś te zakładane okazjonalnie. Zadbaj o dobrą organizację przestrzeni szafy. Wykorzystaj w tym celu pudełka lub specjalne pokrowce, które możesz dodatkowo podpisać, by wiedzieć, jakie buty się w nich znajdują.

Praktyczna szafka na buty

Masz jeszcze trochę miejsca w swoim przedpokoju? Świetnie! Niech następnym zakupem nie będzie kolejna para butów, a praktyczna szafka. Do wyboru masz szafki z uchylnymi drzwiczkami, zajmujące naprawdę niewiele miejsca, a więc nie ma wymówek! Alternatywą dla nich są szafki z siedziskiem. To połączenie wygodnego miejsca do siedzenia ze skrzynią do przechowywania. W zależności od ich wielkości może znajdzie się też miejsce na inne akcesoria…

Szuflada pod łóżkiem

Zazwyczaj chowamy w niej pościel albo drobiazgi i rzeczy, o których zapominamy na długi czas. Szuflada pod łóżkiem jest bardzo przydatna, dlatego zdecyduj się nie na jedną, a na dwie szuflady, co pozwoli Ci zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania np. butów. Twoja szuflada skrywa prawdziwe skarby, takie jak ozdoby świąteczne, które są Ci potrzebne tylko raz w roku? Możesz je przecież przechowywać w garażu lub komórce lokatorskiej.

Wisząca półka

Brak miejsca na podłodze nie stanowi problemu. Zawsze możesz wykorzystać wolną przestrzeń na ścianie! W sklepach znajdziesz oryginalne wieszaki na buty, o lekkiej konstrukcji i ciekawej formie. Takie rozwiązanie przyda się w mieszkaniu większej rodziny, kiedy butów noszonych na co dzień jest więcej. Unikniesz w ten sposób niepotrzebnego bałaganu.

Niewykorzystana przestrzeń pod schodami

Jeden z częściej popełnianych błędów – niewykorzystanie wolnej przestrzeni pod schodami. Nawet ta najmniejsza może się przydać. Zorganizuj we wnęce miejsce na swoje buty. Poukładaj je na niskich półkach, a następnie ukryj za drzwiczkami z frontami w kolorze schodów lub ściany. Gotowe!

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj