WNĘTRZE NOWOCZESNEJ SINGIELKI

Zaczynasz dorosłe, samodzielne życie i chciałabyś mieć swój własny kąt, zaaranżowany zgodnie ze swoimi wyobrażeniami i planem, który już od dłuższego czasu kreuje się w Twojej głowie. Nie każdy ma okazję podejmować decyzję o zakupie mieszkania samemu, a to może być duża zaleta. Wybierasz taki metraż, lokalizację, rozkład i otoczenie, które odpowiada tylko Tobie. Liczą się tylko Twoje oczekiwania i preferencje. Jednak nawet w tak komfortowej sytuacji wybór nie zawsze jest łatwy.

Żyj chwilą, ale patrz w przyszłość

Dla jednej osoby w zupełności wystarczy kawalerka. Tak się może wydawać tylko na początku, kiedy brak w mieszkaniu mebli i Twojej okazałej kolekcji ubrań, która wciąż się powiększa. Jeżeli już decydujesz się na jeden pokój, zrób przegląd swoich rzeczy oraz zaplanuj przestrzeń, zastanów się, jak chcesz ją wykorzystać. Czy potrzebujesz miejsca do pracy? Czy cenisz sobie komfort i wygodę snu? Jak często przyjmujesz gości? Może się okazać, że 20 m2 to dla Ciebie za mało. Wtedy wybierz większą kawalerkę.

Wraz z upływającym czasem Twoje oczekiwania zapewne będą się zmieniały. Zamarzysz o osobnej sypialni, część nocną będziesz chciała oddzielić od dziennej. Może warto już na etapie zakupu swojego pierwszego mieszkania o tym pomyśleć i zdecydować się na dwa mniejsze pokoje, rezygnując z jednego większego? Oczywiście duże znaczenie ma Twój budżet. To on jest w wyraźnym stopniu wyznacznikiem Twoich wyborów.

Urządzone kobiecą ręką

Kiedy wchodzimy do czyjegoś mieszkania po raz pierwszy, nietrudno nam ocenić, kto w nim mieszka. Kobiece wyczucie smaku i stylu jest bardzo doceniane przez mężczyzn, którzy mają bardzo często problem z urządzeniem swojego gniazdka.

Kobiece mieszkania kojarzą się z pastelowymi kolorami, dużą ilością dekoracji, miękkimi tkaninami i roślinami. Są romantyczne i przytulne, panuje w nich spokój i harmonia. Jeszcze do niedawna dominował w nich styl prowansalski, który pozwalał zaaranżować bardzo klimatyczne wnętrze. Wśród współczesnych kobiet coraz więcej jest zwolenniczek minimalistycznych aranżacji, w których wszystko ma swoje miejsce. Wynika to ze zmian w stylu życia, pracujemy więcej, mamy mniej czasu na domowe obowiązki, a więc zmierzamy w kierunku ograniczania zbędnych drobiazgów. Aby połączyć kobiecość z pragmatyzmem, zainspiruj się stylem skandynawskim i new nordic. Są to wnętrza wypełnione naturalnością, która emanuje ciepłem i jednocześnie przyjemnym powiewem chłodu. Nie ma potrzeby uzupełniania ich o dodatkowe dekoracje, ponieważ ich funkcję przejmuje oświetlenie, zasłony w oknach czy miękkie koce i poduszki na sofie. Pamiętaj o dużej ilości skrytek i miejsca do przechowywania, aby ukryć w nich wszystko to, czym nie chcesz dzielić się z innymi. Każda kobieta na pewno ma niemało takich rzeczy, a przecież wciąż ich przybywa.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj