NAJMODNIEJSZE KOLORY W 2019 ROKU

Rok 2018 zmierza ku końcowi, jest to zatem najlepszy moment na to, aby zapoznać się z trendami na najbliższy rok. Eksperci aranżacji wnętrz już zdradzili nam tajemnicę, jakie kolory będą modne wraz z nadejściem kolejnych 12 miesięcy. Z pewnością nie będzie to nudny czas we wnętrzach, będzie się działo dużo, natomiast dominować będzie kolor… Ultra Violet!

Pozwól się rozkochać

Już wiemy, że w nadchodzącym roku kolorem, który będzie odgrywał kluczową rolę we wnętrzach, będzie Ultra Violet. Nie jest on jednak osamotniony, ponieważ równie modne będą inne odcienie fioletu oraz różu. Stonowane dotychczas aranżacje zyskają mocny akcent kolorystyczny. Kolory miłości opanują świat designu i tym samym ożywią jasną paletę barw. Róże i fiolety będą nie tylko na ścianach, ale też na meblach. Tapicerowane sofy i krzesła, poduszki i koce, efektowne oprawy oświetlenia i wazony, wszystko to przemówi do nas prosto z serca.

W botanicznym stylu

Szlachetna zieleń zyskała szerokie grono zwolenników w tym roku, że dekoratorzy wnętrz postanowili kontynuować ten trend również w kolejnym. Pozostajemy w temacie botaniki, świata natury oraz piękna otaczającego nas świata. Szczególnie modny będzie odcień jadeitu, bardzo elegancki, niezwykle klimatyczny i świeży. Pięknie prezentuje się na ścianach w towarzystwie drewnianych mebli. Dodatki w tym kolorze rozświetlają białe, jak i  szare wnętrza. A kiedy pojawia się na sofach i fotelach, trudno jest oprzeć się potrzebie udekorowania salonu kwiatami i zielonymi roślinami.

Powiew skandynawskiego chłodu

Intensywny granat zamieniamy na delikatny błękit i robimy to w bardzo dobrym stylu. Obok szlachetnej zieleni i wyrazistego fioletu w trendach kolorystycznych na 2019 rok pojawia się spokojny pastelowy powiew skandynawskiego chłodu. To propozycja dla osób, które lubią stonowaną kolorystykę, ale z monochromatycznymi wnętrzami nie jest im po drodze. Błękit wykorzystać można w mocno nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach, nie powinno go zabraknąć w pomieszczeniach urządzonych w skandynawskim stylu. Współgra z odcieniami szarości, brązu i zieleni.

Słodko, słonecznie i optymistycznie

Nic tak nie rozpromienia wnętrza, jak ciepło słońca. W nadchodzącym sezonie słońce będzie miało kolor miodowy, czyli nieco osładzamy aranżacje. Kolor jesieni, który od wielu lat jest obecny w trendach modowych, wreszcie otrzymał szansę sprawdzenia się we wnętrzach. Pokryj nim ściany w salonie bądź zdecyduj się na fotel, sofę lub dodatki dekoracyjne w aranżacjach z dominującym granatem lub zielenią. Równie dobrze prezentuje się w otoczeniu stonowanych barw – brązów i szarości.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj