5 POMYSŁÓW NA PREZENT NA PARAPETÓWKĘ

Czego potrzebujesz na nowym mieszkaniu? – pytasz znajomego, do którego zostałeś zaproszony na parapetówkę. Podobne pytanie skierowane jest do Ciebie, kiedy organizujesz tego typu imprezę. Najlepiej jeżeli kupimy i otrzymamy prezent praktyczny, to, czego nam brakuje w kuchni lub łazience lub może być atrakcyjnym dodatkiem do salonu. Nie zawsze jednak wiemy, co potrzebuje nasz znajomy, jak też nie zawsze zostaniemy zapytani o nasze preferencje.

Zawsze lepiej jest zapytać, co na pewno pomoże Ci sprawić większą przyjemność Twojemu znajomemu. Parapetówka to idealna okazja, aby uzupełnić braki w wyposażeniu swojego mieszkania.

Zestaw noży kuchennych

To jeden z najbardziej praktycznych prezentów, jakie możesz dostać lub wręczyć na parapetówce. Niezależnie od tego, czy jesteśmy miłośnikami dobrego jedzenia i lubimy gotować, czy preferujemy szybkie dania niewymagające wysiłku, nie pogardzimy dobry, ostrym i solidnym nożem.

Zestaw do wina

To propozycja dla osób preferujących dobre francuskie trunki. Wino jest alkoholem, który wybierają głównie kobiety, jednak również współczesnych mężczyzn można posądzić o miłość do tego wykwintnego trunku. Dobre wino na parapetówkę to dobry pomysł na prezent dla takich osób. Niech będzie jednak tylko dodatkiem. Stojak na wino czy zestaw z otwieraczem z pewnością  się im przyda. Nie piją wina? Wolą whisky lub drinki? Specjalne zestawy do tych alkoholi też są łatwo dostępne w sklepach.

Ciepły koc

Kto nie lubi jesiennego wieczoru spędzić pod ciepłym kocem z filiżanką herbaty i dobrą książką? Koc to rzecz niezbędna, ale często w mieszkaniu jej brakuje. Przypominamy sobie o nim, kiedy chłód daje o sobie znaki. Pamiętaj jednak, aby wybrać koc w uniwersalnym kolorze, nie wiesz jeszcze, w jakich kolorach są ściany w nowym mieszkaniu Twojego znajomego, jak też w jakim stylu wnętrze zostało urządzone. Szary, beżowy, czarny to bezpieczne kolory.

Małe AGD

Może się wydawać, że to większy wydatek, ale jeżeli złożycie się w kilka osób, to możecie już kupić coś naprawdę przydatnego w kuchni. Ręczny blender, toster, młynek do kawy, gofrownica, parowar, a może…maszynka do lodów lub popcornu?

Ręczniki

Prezent wydaje się banalny i już wykorzystany na wiele sposobów, ale trzeba przyznać, że dobrej jakości ręczniki są teraz w cenie i nie zawsze decydujemy się je dla siebie kupić. „Nie teraz, kupimy później” i w ten sposób  odkładamy zakup w czasie. Zestaw ręczników wykonanych z bambusa lub mikobawełny to propozycja prezentu, który posłuży Twoim znajomym przez długie lata.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj