BUJAJ W OBŁOKACH – LENIWY KĄCIK W MIESZKANIU

Beztroski letni wypoczynek – czekamy na niego cały rok, z utęsknieniem wypatrujemy pierwszych promieni słońca, które zapowiadają, że wkrótce lato, wakacje i… wymarzony wyjazd. A gdyby tak wakacyjny klimat czuć cały rok? Byłoby idealnie, tym bardziej że sprzyja to naszemu dobremu samopoczuciu. W salonie powieś huśtawkę, w sypialni hamak, natomiast w jadalni krzesło brazylijskie… zaaranżuj wnętrze w wakacyjnym klimacie!

Huśtawka zamiast sofy i fotela

W salonie prawie zawsze w centrum stoi duża sofa lub niewielki narożnik. Jeżeli pomieszczenie jest większe, to wystarczy również miejsca na dwa fotele. To tradycyjne rozwiązanie, bardzo bezpieczne, sprawdzające się zawsze, co może powodować, że ostatecznie będzie nudne i niczym się nie wyróżni spośród tysiąca innych salonów.

Odchodzimy od klasyki i zmierzamy w kierunku marzeń i beztroskiego lata. Alternatywą dla sofy jest huśtawka – drewniana dwu- lub trzyosobowa zawieszona na sznurkach lub łańcuchach, przykryta kolorowymi poduszkami i miękką narzutą. To świetnie miejsce, aby usiąść z ulubioną książką i filiżanką herbaty lub obejrzeć wieczorem swój ulubiony serial.

Drzemka w hamaku

W Twojej sypialni stoi duże łóżko, szafa we wnęce i komoda pod oknem. To miejsce, które ma dla Ciebie ogromne znaczenie, to tutaj możesz odnaleźć ciszę i spokój, zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy. Zasługujesz na błogi wypoczynek…w hamaku! To idealne miejsce, aby pożegnać stres i przywitać dobrą aurę. Obok łóżka w sypialni możesz zawiesić hamak, który będzie idealnym miejscem na drzemkę wciągu dnia. Okryj się kocem i śnij o rajskiej wyspie z tysiącem palm kokosowych, błękitnym oceanem i złotym piaskiem.

Najedzony? Czas na odpoczynek!

Po obfitym obiedzie marzysz o półgodzinnym odpoczynku? Niczym leniwiec na drzewie, możesz „wylegiwać się” na brazylijskim krześle z miękkim siedzeniem, który dodatkowo przeniesie Cię gdzieś na jedną z białych chmurek. Brazylijskie krzesło idealnie sprawdzi się w jadalni, gdzie bardzo często stoi tylko stół i krzesła. Dzięki niemu przełamiesz schematyczną aranżację wnętrza, ciekawym akcentem w klimacie boho.

Bujaki, huśtawki i hamaki kojarzą nam się z ogrodem i tarasem. Projektanci przekonują nas jednak, że mogą być świetnym elementem wystroju wnętrza, które nie tylko sprzyjają odpoczynkowi i relaksowi, ale są również oryginalnym wyposażeniem salonu, sypialni i jadalni. Warto się nad nimi zastanowić również przy okazji zmian w pokoju dziecka. Dla niego huśtawka czy bujak w pokoju to prawdziwa radość dla starszych oraz młodszych dzieci.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj