URZĄDŹ SIĘ NA ŚWIĘTA, JUŻ CZAS!

Coraz bliżej święta… kalendarz przypomina nam, że niedługo zasiądziemy z najbliższymi do wigilijnego stołu. A czy Twoje mieszkanie już jest przygotowane na ten piękny, grudniowy czas? Poczuj magię świąt wcześniej niż 24 grudnia. Zadbaj o wygląd swojego mieszkania, udekoruj je adekwatnie do pory roku i okoliczności. W takim wnętrzu Boże Narodzenie „smakuje” znacznie lepiej.

W krainie Królowej Śniegu

W ostatnich latach zima nie obfitowała w duże zaspy śnieżne, raczej oszczędnie częstowała nas pięknymi płatkami śniegu, które tworzą niesamowitą zimową scenografię podczas świąt Bożego Narodzenia. Zimowy krajobraz można zaaranżować w salonie, szczególnie kiedy jest on urządzony w stylu skandynawskim lub nowoczesnym i dominują w nim jasne kolory. Postaw na biel i błękit, zdecyduj się na szklane ozdoby przypominające sople lodu. W przezroczystych szerokich wazonach lub lampionach umieść świece, a komodę lub okno udekoruj ledowymi lampkami w kształcie płatków śniegu. Możesz stworzyć stroik z zielonymi gałązkami świerka posypanymi sztucznym śniegiem, z szyszkami i biało-srebrnymi bombkami.

Czerwono-zielone święta

Kolorem przewodnim świąt Bożego Narodzenia jest bez wątpienia czerwień, często występująca w towarzystwie zieleni. Te kolory będą doskonałym akcentem we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym i industrialnym, chociaż w nowoczesnych też będą się ciekawie prezentowały. Stół przykryj czerwonym obrusem, a na nim ułóż wcześniej przygotowany stroik ze świerkowych gałązek, czerwonych wstążek i bombek, a także złotych dekoracyjnych gwiazdek i dzwonków. Poduszki na sofie oblecz w biało-czerwone lniane wyszywane poszewki. W świecznikach umieść świeczki w kolorze złotym lub czerwonym. W sklepach znajdziesz ponadto mnóstwo ciekawych gadżetów, które rozweselą Twój salon, kuchnię, ale przede wszystkim pokój dziecka. Są to świąteczne renifery, krasnale i świecące choinki.

Dobrym pomysłem jest również wykorzystanie upieczonych samodzielnie pierników. Udekorujcie je wspólnie całą rodziną, wykorzystując masy cukrowe i kolorowe jadalne posypki. Koniecznie powinny znaleźć się na choince, ale równie pięknie będą prezentowały się np. jako dekoracja okien i zasłon, ścian i stołu. Podobnie może być z ozdobami choinkowymi. Suszone owoce, orzechy pokryte srebrnym lub złotym sprayem, wstążki i szydełkowe bombki – wszystko to możesz wykonać samodzielnie, a Twoje świąteczne wnętrze będzie wyjątkowe, niepowtarzalne i… Twoje.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj