PRZEPROWADZKA BEZ STRESU

Przeprowadzka zazwyczaj wzbudza w nas skrajne emocje. Z jednej strony jesteśmy podekscytowani nowym miejscem, zaczynamy nowy etap w naszym życiu, z drugiej zaś przytłacza nad świadomość, że przed nami długie tygodnie pakowania wszystkich naszych rzeczy, przewożenia ich do nowego mieszkania i ponownie organizowania dla nich przestrzeni. Bez wątpienia jest to czas bardzo stresujący. Można jednak zorganizować perfekcyjną przeprowadzkę.

Kartka i długopis – planujemy

Spontaniczność może być ciekawa, ale przy przeprowadzce wprowadza jedynie niepotrzebny chaos. Znajdź wolny czas, usiądź i zaplanuj całą przeprowadzkę. Zastanów się, co możesz zapakować i przewieźć już wcześniej, co wymaga zabezpieczenia, a co jest Ci niepotrzebne. Teraz możesz działać!

Potrzebny duży kontener

Nowy dom, nowe życie, w Twoim starym domu z pewnością znajduje się dużo rzeczy, których nie używałeś od lat, a może nawet o nich zapomniałeś. W nowym miejscu też ich nie będziesz potrzebować, a przy ich pakowaniu i przewożeniu stracisz tylko cenny czas. Co niepotrzebne, do wyrzucenia!

Toniemy w kartonowych pudełkach

Pudełka, duuużo pudełek, ich na pewno będziesz potrzebować. Postaraj się ich nagromadzić jak najwięcej, aby podczas pakowania nie okazało się, że Ci ich zabraknie, to tylko niepotrzebny stres. Oprócz pudełek musisz się zapatrzyć w folie bąbelkową, stretch i taśmę. Teraz możesz pakować!

Kolorowe karteczki nie tylko dla ucznia

Nie zaczynaj nowego życia od bałaganu i chaosu. Każde pudełko podpisuj, zaznacz dokładnie, co się w nim znajduje, jak również, do jakiego pomieszczenia jest przypisane. W ten sposób rozpakowywanie będzie prostsze, przyjemniejsze i szybsze.

Męska ręka potrzebna od zaraz

Sprzęty AGD, meble i inne duże przedmioty – każda kobieta potrzebuje męskiej ręki, a niekiedy nawet mężczyzna potrzebuje wsparcia przyjaciela. Już wcześniej warto pomyśleć, kto z naszych znajomych może nam pomóc przy wynoszeniu, transportowaniu i wnoszeniu mebli i sprzętów. Poszukiwanie pomocy w trakcie przeprowadzki może okazać się bardzo trudne.

Delikatnie ze szkłem

Chyba nie chcesz mieć 7 lat nieszczęścia z powodu nieodpowiedniego zabezpieczenia lustra? Unikamy takich złych wróżb, szczególnie kiedy w naszym życiu zachodzą zmiany. Zabezpiecz wszystkie szklane przedmioty. Dobrze też zaznaczyć na pudełku, że znajduje się w nim coś cennego i delikatnego.

Niezbędnik na pierwszą noc

Już po przeprowadzce? A gdzie Twoja szczoteczka do zębów i ręcznik? Jedno pudełko zostaw na rzeczy, które będą Ci niezbędne pierwszej nocy. Szukanie ich w stertach kartonów to byłoby dopiero wyzwanie.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj