OSIEDLE PRZYJAZNE DZIECIOM

Nowe osiedla zamieszkiwane są przede wszystkim przez ludzi młodych, którzy poszukują swojego własnego M w lokalizacji, która umożliwiałaby im szybki dojazd do pracy oraz centrum, a jednocześnie była miejscem spokojnym i dalekim od zgiełku. Mieszkania deweloperskie wybierają także młodzi rodzice, dla których najważniejsze jest dobro ich dzieci. Inwestorzy mają to na uwadze i starają się w jak największym stopniu spełnić ich oczekiwania.

Osiedle zamknięte z całodobowym monitoringiem

Młodzi rodzie lubią dmuchać na zimne, unikają sytuacji, kiedy ich pociecha przebywa sama przed blokiem czy też na placu zabaw. W starszym budownictwie dostęp do bloków ma praktycznie każdy, nie są ogrodzone, co sprawia, że dziecko może znaleźć się w pobliżu ruchliwej ulicy oraz ma kontakt z nieznajomymi. Inaczej jest w przypadku nowo budowanych osiedli. Praktycznie wszystkie są zamknięte, a dostęp do nich możliwy jest tylko z wykorzystaniem odpowiedniego kodu. Wiele z nich posiada również całodobowy monitoring, co zwiększa bezpieczeństwo nasze, a także naszych dzieci.

Rozrywka dla malucha

Nie trudno zauważyć, że wraz z upływem czasu zmieniły się place zabaw przeznaczone dla najmłodszych. Już nie są to zardzewiałe huśtawki oraz skrzypiące zjeżdżalnie, które niekoniecznie miały wiele wspólnego z bezpieczeństwem i dobrą zabawą. Obecnie do ich budowy wykorzystuje się ekologiczne materiały, jak np. drewno. Są one nie tylko przyjazne środowisku, ale też efektownie się prezentują i doskonale wpisują się w nowoczesną architekturę osiedla. Najważniejsze jest jednak to, że konstrukcje są solidne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Dzieci bez obaw mogą korzystać z huśtawek, karuzeli, bujaków i piaskownicy. Place zabaw są także ogradzane, co chroni przed przedostaniem się na nie czworonożnych zwierzaków.

Bliskość zieleni

Cenimy sobie możliwość mieszkania w dużym mieście, jednak potrzebujemy miejsc, które pozwolą nam czerpać energię na świeżym powietrzu. Nowoczesne osiedla to nie tylko zaawansowane technologie i modernistyczne budownictwo, to również tereny zielone – parki, alejki i skarpy. Dodatkowo szerokie chodniki oraz obecność ławek dają nam możliwość spędzania wolnego czasu w otoczeniu drzew, krzewów i kwiatów. Dla zdrowia i rozwoju dzieci jest to niezwykle istotne, gdyż potrzebują one powietrza świeżego i czystego, o co trudno w dużym mieście. Rośliny sprzyjają środowisku przyjaznemu maluchom, a zagospodarowanie przestrzeni zielonymi drzewami z pewnością wpływa na nasz pozytywny nastrój.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj