NIE MOGŁO NAS TAM ZABRAKNĄĆ – WRZEŚNIOWE TARGI MIESZKAŃ WE WROCŁAWIU

Targi mieszkań to szansa zarówno dla poszukujących własnego M, jak również dla inwestorów, deweloperów i instytucji kredytowych. To ważne wydarzenie, które gromadzi wszystkich zainteresowanych zakupem i sprzedażą. 3-4 września na Stadionie Miejskim we Wrocławiu uczestniczyliśmy w podobnym wydarzeniu, przedstawiając naszą ofertę i dzieląc się własnym doświadczeniem.

Dla zdecydowanych i mających wątpliwości

W wydarzeniu udział brali zarówno Ci, którzy byli zdecydowani na zakup mieszkania, przychodzili w celu zapoznania się z konkretnymi ofertami firm, mieli już precyzyjnie określone wymagania i wiedzieli, czego właściwie szukają. Nie brakowało też takich, którzy odwiedzali kolejne stoiska, poszukując inspiracji i ofert dla siebie. Zadawali pytania, gromadzili informacje o inwestycjach, oczekiwali porad i wskazówek, których my staraliśmy się udzielać.

AZ Budownictwo oraz inni inwestorzy i deweloperzy, jak np. Atal, Archicom, Temar, Vantage, Spectrum, Apartamenty Wiśniowa, DOM. Developer, Ronson i BPI swoją obecnością na targach potwierdzają, że mają swoim klientom bardzo wiele do zaoferowania. Wychodzimy im naprzeciw, chcemy, aby otrzymywali informacje z pierwszej ręki, mogli zapytać o rzeczy, które nie zawsze są dostępne na stronie internetowej czy też w katalogach. Obok nas, swoje stoiska mieli doradcy finansowi i pośrednicy kredytowi, m.in.: Murator FINANSE, Dom Kredytowy Notus i Doradza.pl. Przyszli nabywcy mieszkań mogli zatem nie tylko znaleźć swoje wymarzone mieszkanie, ale od razu poznać ofertę kredytową i możliwości, jakie proponują im w tym zakresie firmy.

Spotkanie z ekspertem

Podczas wrześniowych Targów Mieszkań uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w kilku ciekawych wykładach, w których dominującą rolę odgrywały kredyty. Skoncentrowano się przede wszystkim na ludziach młodych. Mogli oni więcej dowiedzieć się na temat programu Mieszkanie dla Młodych, biorąc udział w wykładzie „Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od Państwa – jak i kiedy?”, który został poprowadzony przez Przedstawiciela Domu Kredytowego NOTUS oraz w wykładzie „Mój pierwszy Kredyt Hipoteczny – Praktyczny poradnik” wygłoszonym przez Adama Paczosa, Eksperta Finansowego doradzam.pl. Na zainteresowanych czekały również wykłady na temat zmian w kredytach hipotecznych, procesu odbioru mieszkania, rynku wtórnego i aranżacji wnętrz.

AZ Budownictwo stara się uczestniczyć w podobnych wydarzeniach kilka razy w roku. Wykorzystujemy szansę na poznanie naszych przyszłych klientów oraz na pokazanie swoich największych atutów i możliwości. Tym razem przedstawialiśmy ofertę mieszkań związanych z inwestycją Zielone Zacisze oraz Wille Oporów. Mamy nadzieję, że wszyscy, wyszli z targów usatysfakcjonowani, a być może wśród wielu inwestycji znaleźli swoje wymarzone cztery kąty.

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj