TARGI NIERUCHOMOŚCI – PROMOCJE, OKAZJE I RABATY

Targi nieruchomości cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród inwestorów
i deweloperów, jak również samych zainteresowanych zakupem mieszkania. Są organizowane w dużych miastach i najczęściej trwają cały weekend. W tym czasie można zgromadzić niezwykle wartościową wiedzę na temat obecnej sytuacji na rynku nieruchomości oraz przekonać się na własne oczy, jak dużo ma on nam do zaoferowania.

Informacje u źródła

Podczas targów nieruchomości w jednym miejscu gromadzą się firmy zajmujące się inwestycjami, sprzedażą i pośrednictwem w sprzedaży oraz zakupie domów, mieszkań i lokali użytkowych. Dzięki temu można porównać ze sobą kilka ofert i dokonać najrozsądniejszego wyboru. Informacje na temat oferty otrzymujemy bezpośrednio od samej firmy. Mamy możliwość bliższego jej poznania, porozmawiania z jej przedstawicielami i otrzymania odpowiedzi na trapiące nas pytania. W wydarzeniu biorą udział również firmy budowlane, dystrybutorzy materiałów budowlanych
czy banki, które przedstawią ofertę kredytów hipotecznych. Warto jest wykorzystać ten czas jak najaktywniej. Nawet jeżeli nie planujemy w najbliższym czasie zmiany mieszkania, to jest to dobra okazja, aby przekonać się w jakim tempie rozwija się obecny rynek nieruchomości. Być może będą to dni obfitujące w przemyślenia i podsumowania naszego dotychczasowego życia.

Nie przegap okazji

Tym, co również przyciąga tłumy na targi nieruchomości, są liczne promocje i rabaty. Wiele firm specjalnie na tę okazję przygotowuje specjalne oferty dla swoich klientów. Ceny mieszkań mogą zostać obniżone nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na uczestników targów czekają także kupony rabatowe i ciekawe upominki. Do zakupionego mieszkania dołączane są karty podarunkowe do sklepów meblowych czy też bony pieniężne na wykorzystanie w konkretnej firmie wykończeniowej. W ten sposób inwestorzy chcą zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z ich oferty. Dla klienta jest to szansa na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Ciekawą opcją jest skorzystanie z wizualizacji wnętrza przygotowanego przez architekta. Taka szansa może się już nie powtórzyć. Targi nieruchomości, to korzyści dla obu stron – inwestora i klienta. Ich rozwój jest uwarunkowany przede wszystkim rosnącym zainteresowaniem mieszkaniami na rynku pierwotnym. W ostatnim czasie nietrudno nie zauważyć nowo powstających osiedli, które mają coraz więcej do zaoferowania swoim mieszkańcom.

 

 

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj