POKAŻ MI SWOJE MIESZKANIE, A POWIEM CI, KIM JESTEŚ

Wnętrze mieszkania może zdradzić najgłębsze tajemnice dotyczące charakteru i osobowości jego właściciela. To, w jaki sposób dobieramy i łączymy kolory, materiały i struktury, jak ustawiamy meble oraz jak gospodarujemy dostępną przestrzenią, odzwierciedla to, co skrywa nasze serce i dusza.

Własnych emocji, cech charakteru oraz sposobu ich eksponowania często jesteśmy nieświadomi. Ludzie nas otaczający są jednak doskonałymi obserwatorami, co sprawia, że dostrzegają najmniejszy szczegół i bardzo trafnie go interpretują. Podobnie jest, kiedy wchodzą do naszego mieszkania – nic nie umknie ich uwadze.

Perfekcyjny minimalizm

Wnętrze, które pozbawione jest większości mało potrzebnych dodatków i dekoracji. Ograniczenie się jedynie do prostych mebli oraz wybór jasnych barw w odcieniach beżu, błękitu i bieli powoduje, że wielu osobom takie mieszkanie może wydawać się puste i mało przytulne, ale również czyste i perfekcyjne. Podobnie jest, kiedy przyjrzymy się osobie, która w nim mieszka. To zdecydowany i mocno stąpający po ziemi introwertyk z praktycznym podejściem do rzeczywistości.

Klasyczna elegancja

Komfort i estetyka to cechy, które przeważają we wnętrzu zaaranżowanym w stylu klasycznym. Dominują w nim drewniane meble, często również antyki, a przy wyborze kolorów ścian unika się żywych i intensywnych odcieni czerwieni, zieleni czy granatu, zmierzając w kierunku stonowanych brązów, szarości i bieli. Jednocześnie wnętrze to jest bardzo bogate, na ścianach wiszą obrazy, a na półkach stoją rodzinne pamiątki. Właściciel mieszkania bez wątpienia ceni sobie elegancję i luksus. To osoba o szerokich horyzontach i wielu zainteresowaniach.

Zwariowany pop-art

Na pierwszy rzut oka nic tu nie ma swojego miejsca i wydaje się, że każdy przedmiot znalazł się w mieszkaniu zupełnie przypadkowo. W rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej. Mieszkanie w stylu Pop Art samo pisze swoją historię. Odważne kolory i mieszanka wielu stylów. Odnajdziemy w nim elementy modernistyczne i nowoczesne, ale również retro i vintage. Elegancja spotyka się z niekonwencjonalnością i oryginalnością. Kto może mieszkać w otoczeniu tylu różnych przedmiotów? Osoba intrygująca, ciekawa świata, zwariowana i nieco tajemnicza.

Romantyczna przytulność

Są jednak takie osoby, które cenią sobie ciepło i przytulny charakter mieszkania. Swoją romantyczną duszę przenoszą na wystrój własnego domu, co objawia się dużą ilością kwiatów, szydełkowych ozdób, zwiewnych firanek i innych bibelotów. Nie sposób nie zauważyć również własnoręcznie wykonanych ozdób jak szkatułki, ramki na zdjęcia i wazony. Jasne pastelowe kolory odzwierciedlają romantyczną naturę marzyciela.

 

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj