RYNEK PIERWOTNY – RADOŚĆ Z KUPOWANIA I SATYSFAKCJA Z MIESZKANIA

Własne mieszkanie to marzenie każdego, kto rozpoczyna swoją dorosłe życie. Niekiedy jednak jest tak, że trzeba na nie czekać latami, mieszkając w wynajmowanych kawalerkach. Powstające nowe osiedla cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem, a co więcej, mogą spełnić marzenie o pięknym, nowym i przede wszystkim własnym mieszkaniu.

Nowoczesna technologia i wysoka jakość materiałów

Przy budowie nowych osiedli szczególnie ważną rolę odgrywa sama infrastruktura. Inwestorzy starają się, aby budynek był solidny, wytrzymały i bezpieczny dla jego mieszkańców. Dzisiaj stosuje się nowoczesny sprzęt i materiały oraz wykorzystuje się szereg rozpowszechnionych metod i możliwości budowy. Bloki i apartamenty nie tylko są przystosowane do współczesnej rzeczywistości m.in. specjalne podjazdy dla niepełnosprawnych i rodziców z małymi dziećmi czy windy i przestronne korytarze, ale również zachwycają wyjątkowo modernistycznych designem, który dla wielu jest obiektem pożądania. Co więcej, w nowym budownictwie nie spotyka się wad fizycznych nieruchomości, jak zacieki, zepsuta instalacja, grzyby czy wilgoć, z którymi borykają się mieszkańcy starego budownictwa.

Budowa i aranżacja wnętrz od podstaw

W wielu przypadkach mieszkań deweloperskich z rynku pierwotnego istnieje możliwość zagospodarowania lokalu według własnych upodobań i potrzeb. Oznacza to, że możemy sami zdecydować, jakie będzie rozmieszczenie pokoi, w którym miejscu będzie dana ściana. Zatem mieszkanie w nowoczesnym apartamencie tworzymy sami od podstaw, wszystko zależy od nas. Szczególnie młodzi ludzie cenią sobie to, że o wyglądzie mieszkania decydują oni sami. Kuchnia, łazienka, sypialnia, pokój dzienny – to wszystko planujemy, urządzamy i wykańczamy samodzielnie. W przypadku rynku wtórnego takie możliwości są znacząco ograniczone.

W sprawach finansowych również na plus

Kupując mieszkanie z rynku pierwotnego, należy mieć świadomość, że utrzymują one dłużej swoją wartość, niż np. mieszkania z lat 70. czy 80. Taki lokal w momencie sprzedaży po kilku latach użytkowania na pewno będzie wart swojej ceny.

 

Skontaktuj się z nami

    Która z inwestycji Cię interesuje?

    Porozmawiajmy

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj