osiedla-domkow
osiedle-oporow

Mieszkania


Mieszkania we Wrocławiu

 

Dla większości ludzi zakup nowego mieszkania jest jedną z najpoważniejszych decyzji finansowych w życiu. W wielkim mieście, takim jak Wrocław, decyzja ta może być nawet trudniejsza: znaleźć atrakcyjne i tanie mieszkanie we Wrocławiu naprawdę nie jest łatwo! Tym bardziej, jeśli interesuje nas rynek pierwotny: wszyscy wiedzą, jak wyczerpujące są poszukiwania nowego mieszkania w dobrym punkcie Wrocławia – takim, który nie jest nieznośnie oddalony od centrum miasta i jednocześnie zapewnia dobre warunki do osiedlenia się dla rodziny. Jeśli do tego zależy nam na najwyższym standardzie, okazuje się, że jest to misja prawie niemożliwa do wykonania… Na szczęście nie trzeba tego wszystkiego robić samemu: doświadczona i rzetelna firma deweloperska, taka jak AZ Budownictwo Inwestycje sp. z o.o. SKA chętnie służy pomocą.
 

W tej chwili realizujemy dwie inwestycje. Zielone Zacisze, zlokalizowane nieopodal Parku Stabłowickiego, to propozycja dla wszystkich osób z dziećmi i każdego, kto ceni sobie relaks na świeżym powietrzu. Z kolei Wille Oporów to lokalizacja dla śmiało patrzących w przyszłość – znajduje się w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Wrocławia!

 

Na życzenie nowych właścicieli możemy dokonać różnego rodzaju zmian, które dostosują mieszkanie do indywidualnych potrzeb. Nasi architekci stale pozostają do Państwa dyspozycji – chętnie będą służyć radą odnośnie do tego, w jaki sposób funkcjonalnie i komfortowo urządzić mieszkanie. Ponieważ bardzo zależy nam, aby każdy z naszych Klientów był zadowolony ze swojego nowego mieszkania, wszystkie zagadnienia związane z budową i wykańczaniem lokalu „pod klucz” można omówić na indywidualnym spotkaniu.

 

Menu