Apartamenty Partnice Park

Apartamenty Partynice Park to kameralna zabudowa zlokalizowana przy ul.Malowniczej. Eleganckie apartamenty oraz mieszkania trafią w gust najbardziej wymagających klientów.

 

 

Każdy etap osiedla to 4 budynki mieszkalne jednorodzinne w układzie szeregowym, tworzące jeden szereg. Atutem mieszkań oraz apartamentów dwupoziomowych są piękne tarasy z trawą, funkcjonalny układ pomieszczeń oraz usytuowanie budynków na stronę północ-południe. Dzięki czemu można obserwować zachód słońca z własnego tarasu. Duże okna rozjaśniają wnętrze apartamentu, dzięki czemu będą czuć się  Państwo w nich bardzo komfortowo.

Partynice Park to idealna lokalizacja dla osób szukających mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, ceniących wysoką jakość wykonania oraz dbałość o każdy szczegół inwestycji.

Budynek zaprojektowano tak, aby każdy mógł dostosować wnętrze mieszkania do swoich potrzeb, umożliwia to dowolne przeprojektowanie układu ścian działowych.
Klatki schodowe zostały zaprojektowane przez architekta wnętrz, dzięki czemu są nowoczesne i wyróżniają się na tle innych inwestycji!

W każdym budynku znajdują się dwa rodzaje mieszkań: cztery jednopoziomowe zlokalizowane na wysokim parterze oraz cztery dwupoziomowe obejmujące piętro oraz poddasze.
W części podziemnej znajduje się przestronny garaż z miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie.

Jednopoziomowe mieszkanie ma powierzchnię 62,13mkw, znajdują się w nim 4 pokoje.
Salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, oraz łazienka z wc. Ogromnym atutem mieszkania jest zielony taras o powierzchni 40mkw. Taras oddajemy wraz z kaflami oraz trawą. Tarasy są od siebie oddzielone pięknymi drewnianymi przysłonami oraz donicami.

Dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 116,86mkw zajmują pierwsze piętro oraz poddasze. Dzięki projektowi wysokość pomieszczeń to ponad 2,60m. Składają się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, wyjścia na balkon, sypialni, garderoby, łazienki z wc. Drugi poziom to piękny salonik letni z wyjściem na taras z pergolą, 2 sypialnie oraz duża łazienka z wc. Taras oraz balkon wykończony kaflami, dodatkowo górny taras posiada również trawę oraz donice.

 

Etap 1

Budynek A – ZREALIZOWANY

Budynek B – ZREALIZOWANY

Etap 2

Budynek A – ZREALIZOWANY

Budynek B – ZREALIZOWANY

Etap 3 (ostatni)

Budynek A – ZREALIZOWANY

Budynek B – ZREALIZOWANY

 

Pragniemy Państwa poinformować, iż otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie naszego ostatniego budynku mieszkalnego z etapu III przy ul. Malowniczej 28 i tym samym inwestycja Partynice Park została oficjalnie zakończona.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym i przyszłym klientom za otrzymane zaufanie… Staramy się aby naszym celem było budować mieszkania gwarantujące nadzwyczajną jakość życia – miejsc szczególnych, w których ludzie mieszkają i do których chętnie wracają…

Skontaktuj się z nami

    Porozmawiajmy

    Szanowni Państwo,

    W trosce o bezpieczeństwo informujemy, że Państwa dane (imię, nazwisko, numer telefonu i/lub adres-email) są przechowywane w naszej bazie. Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę handlową lub informacje o promocjach, prosimy o wyrażenie następujących zgód. Po co to robimy? O naszej polityce prywatności możecie przeczytać Tutaj