Deweloper Wrocław

AZ Budownictwo Inwestycje sp.zo.o.SKA to sprawdzona firma deweloperska, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Oferujemy piękne i nowe mieszkania, apartamenty oraz domy na terenie Wrocławia. Naszą pasją jest budownictwo. To dziedzina, w której się specjalizujemy dlatego nasza oferta wyróżnia się swoim profesjonalizmem. Wszystkie nasze apartamenty oraz mieszkania są funkcjonalne, przestronne, tanie i dostosowane do potrzeb kupujących. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a jako dewelopera charakteryzuje nas solidność, terminowość i rzetelność. Nasze mieszkania wyróżnia wysoka jakość, jasne wnętrza, odpowiednie usytuowanie budynków tak, aby każde z mieszkań było odpowiednio nasłonecznione. Deweloper AZ Budownictwo Inwestycje sp.zo.o.SKA wybiera tylko sprawdzonych wykonawców, którzy są w stanie zapewnić wysoką, jakość np. firmę „Zbychpol”.

Mieszkania są dostosowywane do potrzeb nowych właścicieli, możemy zmienić układ ścianek, przygotować wszystko zgodnie z wolą kupującego i jego wizją swojego mieszkania. Nasi architekci zawsze służą pomocą i chętnie doradzą jak najlepiej urządzić mieszkanie. Działamy w taki sposób, aby mieszkańcy czuli się maksymalny komfort w swoich nowych mieszkaniach. Deweloper AZ Budownictwo Inwestycje sp.zo.o. SKA chce zbudować nową jakość wśród firm na Wrocławskim rynku deweloperskim. Atutem firmy jest możliwość indywidualnego spotkania i omówienia wszystkich zagadnień związanych z budową, przebudową czy też wykończeniem „pod klucz” mieszkania.

AZ Budownictwo Inwestycje sp.zo.o.SKA to doświadczony deweloper, który wie, że wpływ na komfort korzystania z mieszkania ma nie tylko doskonale zaprojektowane wnętrze, ale również dzielnica, w której znajduje się budynek. Wszystkie nasze domy oraz apartamenty znajdują się w najatrakcyjniejszych miejscach Wrocławia. Cicha i spokojna okolica zapewnia naszym Klientom wypoczynek na najwyższym poziomie. Nasze apartamenty i domy oddalone są od miejskiego zgiełku, nocnych hałasów oraz szumów ruchliwych ulic. To mieszkania na najwyższym poziomie, które z całą pewnością sprostają wszystkim Waszym wymaganiom. Jesteśmy firmą deweloperską, dla której Klient jest najważniejszy i staramy się, aby każda transakcja była zrealizowana na najwyższym poziomie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Wrocław był miastem, w którym żyje się najlepiej.

AZ Budownictwo Inwestycje Sp. z o.o. S. K. A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kobierzycka 20, 52-315 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem:, 0000414469 dla której dokumentację prowadzi Sąd Rejonowy Wrocław-Fabryczna VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym i wpłaconym w wysokości: 2.000.000 złotych, NIP: 8992499856, REGON: 932973280.

 

Realizowane inwestycje

01
Wille Klecina
inwestycje
Nowa inwestycja Wille Klecina Wille Klecina, wyjątkowa okolica, komfortowa zabudowa, inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Wrocławia. WYSOKI STANDARD Wille Klecina to inwestycja wieloetapowa. ...
02
Zielone Zacisze
budownictwo
ZIELONE ZACISZE, to kameralna inwestycja na Stabłowicach zlokalizowana przy uI.Kokosowej we Wrocławiu. RELAKS: nieopodal znajduje się Park Stablowicki, nowoczesny plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią, to i ...
Wille
Wille Klecina
AZ

O naszej firmie

Realizując wiele prestiżowych inwestycji jako generalny wykonawca na terenie Dolnego Śląska zdobywając doświadczenie, które w połączeniu z wiedzą i pasją skłoniło nas w 2004 roku do rozpoczęcia działalności deweloperskiej pod nazwą AZ BUDOWNICTWO INWESTYCJE.

Stopień realizacji inwestycji

ALEJE KOKOSOWE

ZIELONE ZACISZE

WILLE OPORÓW

Mozna-nam-zaufac
Nagrody
Facebook Linked In
Budujemy
Piękna i spokojna okolica

Dzięki AZ Budownictwo już cieszymy się nowym mieszkaniem

Rzetelnie i na czas

Polecam, super jakość i wykonanie

Rzetelny i profesjonalny deweloper.

Mieszkanie, które zakupiliśmy jest luksusowe i dobrze położone.
Dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy.

Aktualności

news
Oferta specjalna na inwestycję Wille Klecina

Ofert specjalna na inwestycję Wille Klecina: Wysokie rabaty Pierwsza wpłata w formie zaliczki zwrotnej Odroczony termin płatności Zadzwoń: 571-326-616.

więcej
news
Ostatnie miejsca postojowe, OKAZYJNE CENY!

Ostatnie miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz miejsca naziemne!
Zadzwoń teraz!
571 326 616

więcej
news
Zielone Zacisze – ostatnie mieszkanie

Ostatnie mieszkanie w inwestycji Zielone Zacisze, niezwykle atrakcyjna cena! Zadzwoń: 571 326 616

więcej

Możesz być nas pewien

Menu