O firmie

Realizując wiele prestiżowych inwestycji jako generalny wykonawca na terenie Dolnego Śląska zdobywając doświadczenie, które w połączeniu z wiedzą i pasją skłoniło nas w 2004 roku do rozpoczęcia działalności deweloperskiej – AZ BUDOWNICTWO INWESTYCJE SPÓŁKA Z O. O. SKA z kapitałem zakładowym 2 000 000.00 zł.

os_30

Projekt i wizja

os_32

Rzetelne wykonanie

os_34

Ekskluzywny dom

Naszym celem jest tworzenie domów i mieszkań najwyższej klasy, takich które zapewnią Państwu przyjazne, funkcjonalne wnętrze oraz komfort i poczucie bezpieczeństwa. Ważna jest dla nas jakość realizowanych projektów, od momentu wyboru lokalizacji inwestycji poprzez przemyślane rozwiązania projektowe, dobór wysokiej klasy materiałów budowlanych i wykończeniowych. Dbają o to nasi Pracownicy wysokiej klasy specjaliści i eksperci, których zadaniem jest zaprojektowanie, realizacja, dbałość o wysoką jakość i trwałość wykonywanych mieszkań domów oraz terenów przyległych.

Zapraszamy również do zapoznania się ze stroną i osiągnięciami naszego generalnego wykonawcy firmy „Zbychpol” – www.zbychpol.com.pl.

Możesz być nas pewien

Zastrzeżenia prawne dot. serwisu www.azbudownictwo.com

Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu są zastrzeżone. Rozpowszechnianie, utrwalanie i dokonywanie jakichkolwiek czynności (w szczególności wykorzy- stywanie komercyjne, transmitowanie elektroniczne, publikowanie w Internecie lub poza Internetem, pobieraniu lub drukowanie z naruszeniem przepisów o prawach autorskich) odnośnie treści serwisu bez pisemnej zgody AZ Budownictwo Inwestycje Sp. z o.o. SKA z siedzibą we Wrocławiu jest niedozwolone.

Prezentowane zdjęcia i ilustracje, wizualizacje itp. umieszczone zostały wyłącznie w celach informacyjnych i mogą nie odzwierciedlać wyglądu oraz cech rze- czywistego produktu. Użytkownik serwisu podejmując na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie (a w szczególności na podstawie zdjęć) jakiekol- wiek decyzje, czyni to na własną odpowiedzialność. Informacje zawarte w treści serwisu nie są wyczerpujące i mogą się okazać niedokładne, niekompletn lub nieaktualne pomimo naszych starań. Informacje te nie stanowią wiążącej oferty ani zaproszenia do negocjacji w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilne- go. Oferta spółki AZ Budownicto Inwestycje sp. z o.o. SKA z siedzibą we Wrocławiu może zostać przedstawiona po przedstawieniu wszystkich koniecznych parametrów wpływających na zakres przedmiotowy i cenę oferty.

Inwestycje w realizacji

Wille Klecina

Nowa inwestycja Wille Klecina Wille Klecina, wyjątkowa okolica, komfortowa zabudowa, inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Wrocławia. WYSOKI STANDARD Wille Klecina to inwestycja wieloetapowa. Jest to zespół budynków mieszkalnych w układzie szeregowym, które będą znajdować się przy ulicy Kobierzyckiej. 40 luksusowych domków z garażem podziemnym to idealne miejsce dla tych, którzy poszukiwania wysokiego standardu zaczynają […] ...

Piękna i spokojna okolica

Dzięki AZ Budownictwo już cieszymy się nowym mieszkaniem

Rzetelnie i na czas

Polecam, super jakość i wykonanie

Rzetelny i profesjonalny deweloper.

Mieszkanie, które zakupiliśmy jest luksusowe i dobrze położone.
Dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy.

Menu